Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Szeretném kérni a segítségeteket.


Rengeteg a szúnyog ahol élek (gondolom másnál sem jobb a helyzet) szóval nem lehet kint megmaradni, már a napon is csípnek a szúnyogok. Szóval agyon csípkedtek, nagy duzzanatok vannak ami erőteljesen viszket. Viszont vakarni se akarom mert utána meg kisebesedik. Szóval a kérdésem az volna, hol lehet olyan krémet, vagy spray-t venni ami másodperceken belül a viszketést megszünteti? Elviselhetetlenül viszket, van amit már véresre vakartam.

Úgy hallottam van ilyen spray, de hol lehet venni? A benu gyógyszertárba szerintetek lehet kapni?


AZ ILLETÉKESEKET NEM CSIPIK A SZÚNYOGOK?? MIÉRT NEM LÉPNEK JOBBAN FEL? MÁR A NAPON IS CSIPNEK. EGYRE AGRESZÍVEBBEK A SZÚNYOGOK. FELHÁBORÍTÓ HOGY A JELENLEGI KORMÁNY ALIG HA ADD A BM-NEK PÉNZT A GYÉRÍTÉSRE (FÜSTÜLŐ) VAGY HA ADD, ALIG HA ÉR VALAMIT. PERSZE STADIONRA VAN PÉNZ, A REPÜLŐ SEM MEGY MÁR FEL (AMI AZÉRT ÉRZŐDIK IS) MERT A ,,MÉHEK PUSZTULNAK" AHHAAA... HA AZ ELMÚLT 10 ÉVBE NEM PUSZTULT KI AZ ÖSSZES, AKKOR A 11 ÉVBE SE FOG. KATASZTRÓFA HOGY SENKI NEM FOGLALKOZIK VELE, MOST SENKI NEM PANASZKODIK. SZÉGYEN!!!!



2020. aug. 23. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepő módon a patikàban lehet venni számtalan csípésre való szert
2020. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nevet kérhetnék?
2020. aug. 23. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

fenistil gél


(de régen a jó öreg fogkrémet kentük rá)

2020. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Fenistil gélt és az Irix sprayt ismerem. Kicsit segítenek, de semmi sem szünteti meg a viszketést teljesen.
2020. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naturlandos csípés elleni krémet vettem Benu-ban, pár másodpercen belül elmúlt a viszketés, jól bele kell dörzsölni a bőrbe, kétszer is bekenheted ha nem segít azonnal.
2020. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 24. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Én aloe vera gélt használtam eddig (dm-es), de nemrég kipróbáltam az almaecetet és az is nagyon bevált.

Nem tudom, merre laksz, nálunk az utóbbi hónapban kétszer is volt repülőgépes szúnyogirtás. Már csak elvétve találkozom a kertben szúnyoggal, előtte nagyon sok volt. Akkor úgy védekeztem ellenük, hogy szúnyogriasztó spray-vel fújtam be magam (ezt sok boltban lehet kapni), illetve bioboltban vettem szúnyogriasztó illóolajkeveréket, és pár cseppet kentem minden testrészemre kb. óránként, amikor kint voltam a kertben. 1 flakon spray és 1 pici üveg olaj a szúnyogszezon kezdete óta még nem fogyott el, pedig sokat voltam kint. A bő, testet minél jobban fedő ruházat is hasznos, ha nincs rettentő meleg.

2020. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!