Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nyirokmasszázs magamon?

Nyirokmasszázs magamon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagy méregtelenítő kúrát és életmódváltást csinálni. Azt hallottam hogy a nyirokmasszázs jó salaktalanito, méregtelenítő. Masszőrhöz nem szereték menni a járvány miatt. Magamon el tudom végezni? Valahol meg tudom ezt tanulni? Esetleg otthoni nyirokmasszázs gépről mi a véleményetek?
2020. okt. 4. 17:05
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A kèzi ès gèpi nyirokmasszás a leghatèkonyabb gyógymód nyirokkeringèsi betegsèg, nyirokôdèma esetèn. Viszont megelôzès cèljából is nagyon hatèkony! Ajánlott mèregtelenitô kúrával párhuzamossan alkalmazni! Igen meg tudod kônnyen tanulni, lehet kônyvet kapni róla. A nyirokmasszás gèp biztos jó, de elèg drága! Minden jót!
2020. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!