Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Natur Prime céggel és a termékeikkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Natur Prime cégről és a termékeikről szeretnék információt kapni. Nagyon fájnak a térdeim és a szomszédom használja a Dolixir nevű terméküket. Neki nagyon jó, mert azt mondja azóta nem fájnak a lábai és a lakásban bot nélkül kőzlekedik. Elvileg természetes összetevői vannak és spray formátumú. Kis nyugdíjas vagyok és nem szeretnék olyan terméket megvenni, ami nem használ, mert már nagyon sok mindent kipróbáltam (krémeket, kenőcsöket, italokat). Nem csodát várok az én koromban, csak szeretnék valamit, ami kicsit enyhítene végre a fájdalmamon, mert már a boltba is nehezemre esik elmenni, ezért nagy segítség lenne ha leírnátok a tapasztalataitokat. Köszönöm szépen.

2020. nov. 11. 16:02
 1/5 anonim válasza:
Én nagyon szeretem és a feleségem is. Én keztem el használni a térdeimre, de már ö is használja. Nagyon erős fájdalom volt benne. Már a házban is nehezen közlekedtem, kapaszkodás és segítség nélkül már nem is nagyon boldogultam. Amióta ezt a Dolixirt használom, már tudok menni kapaszkodás nélkül és mindenben tudok segíteni a feleségemnek.
2020. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Anyukámnak rendeltem ezt a terméket a vállfájdalmára. 3 hónapja használja. Két hét alatt elmúlt a fájdalma és már csak szintentartás céljából alkalmazza naponta 2x. Nagyon egszerű alkalmazni, mert csak rá kel permetezni a bőrfelületre.
2020. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én hétfőn kapom meg a terméket. Térd fájdalmamra rendeltem. Nem igazán hiszek ezekben a készítményekben, mert már szinte mindent kipróbáltam, de eddig semmi változás. Ha elkezdem használni a Dolixirt, leírom a tapasztalataimat mindenképp.
2020. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy ígértem leírom a tapasztalataimat. A megígért napon érkezett a termék. Kibontottam, volt benne egy prospektus és egy használati útmutató. El kezdtem használni az elmondottak és leírtak alapján. Harmadik napja alkalmazom, néha kicsit többször és sokkal kisebb mértékű a fájdalom a térdemben, mint két nappal ezelőtt.
2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4/4 es azóta mik a tapasztalatok aki használja a dolixirt?
2020. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!