Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ózonos levegő mindent...

Az ózonos levegő mindent kiirt az egértől kezdve a virusig?Állitolag. A corona virus elöször a torokba és az orrban telepszik meg. Az ózonos levegőt beszivva az orr es szájüregbe,a virust irtja csak ki, vagy engem is?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Puci, az ozon mergezo gaz.
2020. nov. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rossz válasz, mert nem ezt kérdeztem.Pontosabban nem ilyen primitiv, laikus választ várnék!

Az arzén is mérgező és mégis készül gyógyszer belőle, mint ahogy a legtöbb méregből.pl.kigyómérgek, mérgesgombák!

Az ózon kivétel lenne?

2020. nov. 23. 00:52
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia, kis menniség nem okoz egészsègkárosodást! Règen az irodákban a fènymásoló gèpek mind ózont termelt, èrezhetô volt a szaga!
2020. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szocializmusban UV lámpával fertőtlenítették a körzeti orvosi várókat, de az is ózont termel, ezért nem használják ma már.



A felszínen lévő vírust nyilván elpusztítja, de ami bentebb van azt nem. Tehát sanszons, hogy te előbb fogsz megpusztulni mint a benned lévő vírusok.

2020. nov. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fejlesztő mérnök voltam évtizedeken keresztűl ezért, komoly választ várnék - orvos, vagy biologus szintűt mert a fentiekkel képben vagyok.

Minden ivfény (pl.ivhegesztés)indukál ozont amit egy hegesztő egy életen keresztűl sziv be és még sem halt bele egyik sem.A kvarc lámpa szinté és gyógyászati eszköz.A germicid lámpa

főleg állattartó épületek légterét fertőtlenitette , a világitotestekbe épitve es nem hullottak a jószágok.

A torok és gége felületén megtapadt virusok gyéritésére avagy kiirtására miert ne lehetne használni?

2020. nov. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!