Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mondhatom a masszőrnek, hogy...

Mondhatom a masszőrnek, hogy ne köpölyözzön?

Figyelt kérdés
Fájt a hátam január elején, és anya kitalálta, hogy mivel neki is faj, hívjunk házhoz masszőrt (egyszeri alkalom). Ezzel a részével nincs is gond, elvileg masszőr-csontkovacs is egyben, de köpölyözést is fog csinálni - én ezt tegnap tudtam meg, anya most mondta. A masszázs és csontkovács résszel nincs problémám, de a köpölyözéstől a hátamon feláll a szőr, néztem ilyen képeket, hogy milyen az ember háta utána, hát köszönöm szépen, nem kérek. Kerhetem, hogy én a köpölyözés részt nem kérem, csak a többit?

2021. jan. 19. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérheted. Megjegyzem egyszeri alkalommal sokra nem fogtok menni.
2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok.
2021. jan. 19. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kérheted.
2021. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Az egy nagyon hatékony méregtelenítés és gyógymód. Persze, kérheted hogy ne csinálja, de sokkal inkább örülnöd kellene, ha csinálja.
2021. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez, középkor? Méregtelenítés...
2021. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Olyan masszőrrel, aki köpölyöz, én szóba sem állnék, mert csak egy kontár lehet.
2021. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül hagytam magam rábeszélni, de a hátam valami katasztrofálisan néz ki, full véraláfutás. Ettől féltem... legközelebb ilyet soha!
2021. jan. 19. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mondhatod. A masszőr csak azt csinálhatja, amit te engedsz. Köpölyözni egyébként többféle módon és eszközzel lehet, nem mindegyik csinál véraláfutást, de lehet, hogy te hajlamosabb is vagy rá. Ilyenkor télen nem is látszik ki a ruha alól, elmúlik pár nap alatt. Lehet, hogy a haszna meglesz. Olyan masszázsfajtát, ahol mindenképp kell köpölyözni, eleve pont télen csinálnak ezért, de az ritka.


A többiektől meg sok butaságot olvastam, szerintem nem igazán tudják, mi a köpölyözés, ami professzionális masszázstechnikai módszer. Amikor gyerekkoromban az Ezeregyéjszakában vagy hol olvastam róla és az érvágással volt egy sorban, én is butaságokat gondoltam, mert a meséből nem derül ki, mi az. Ősi és ma is használatos módszer, teljesen veszélytelen.

Normális svéd-/gyógymasszázsnál én nem üveg-, hanem gumi köpölyözőt szoktam használni, mindenki szereti, és még senkinek nem lett véraláfutása tőle. Gyengédebb, mint az üveg, serkenti a vérkeringést, és kellemes érzés is.

2021. jan. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!