Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fehérarany is fertőtlenít,...

A fehérarany is fertőtlenít, vagy csak az ezüst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Észrevettem, hogyha hordom az ezüstmedálom, akkor kevésbé pattog ki a bőröm a dekoltázsomon, úgyhogy nagyon előnyös hatásai vannak.

A bőröm nagyon érzékenyen reagál a szennyeződésekre, főleg a bacikra, vírusokra.


Szeretném ha nem csak a medál, hanem a lánc is ezüst lenne, mert akkor nagyobb területen is hasznát venném a fémnek, de anyukám (akitől ajándékba kapnám a láncot) inkább fehéraranyat venne, mert az nem feketedik be.


De sose fürdök ezüstben, a medálom is egy pár éve megvan, és semmi baja.


A fehéraranynak is hasonló hatása van, mint az ezüstnek? Vagy ragaszkodjak az utóbbihoz?


(Az aranyat nem szeretem a színe miatt)


2021. jan. 20. 19:51
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A fehérarany is jò, csak sokkal, dràgàbb! Nem érdemes ennyi pénzt fizetni érte, mert ugyis ezûst nyaklàncnak nézz ki! Inkàbb vegyen Anyukàd minôségi ezûst nyaklàncot! Minden jòt!
2021. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajtam az ezüstékszerek nem feketednek be, csak ha nem hordom őket egy ideig. Akkor pedig fogkrémmel pár perc alatt ki lehet fényesíteni. Ha neked az ezüst jó, vegyetek ezüst láncot.
2021. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!