Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi az a műszer, amivel mostaná...

Mi az a műszer, amivel mostanában többen is kimérik, hogy a test milyen részével milyen gond van? Pl radiesztéták is használják, de nem csak ők..

Figyelt kérdés
Link, vagy típus érdekelne.
2021. jan. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem szamit tudomanyosan igazoltnak az a termeszetgyogyasz kutyu, amire gondolsz.
2021. jan. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es Tudom, de érdekel, hogy mi is ez, mit mér igazából. Mi a működési elve, nem a blabla rész..
2021. jan. 26. 08:38
 3/7 Grimfox ***** válasza:
Lengyelpálca, inga, szenzibil, radiesztéziás tensor, és még van pár. Nem tudom, melyikre gondolsz.
2021. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami elektromos mérőműszer.
2021. jan. 28. 21:02
 5/7 Grimfox ***** válasza:
45%
Ellenállásmérőre, vagy mágnesesség mérésére szolgáló gauss meter tudnék gondolni. Használnak ilyeneket radiesztézia és az általad kérdezett egészségügyi mérés során is, de az adatok, amiket ezek szolgáltatnak nem hitelesek, nem tudják kimutatni, hogy valaki beteg, vagy problémája van. Maximum annyit tudnak kimutatni, hogy a bőr vezetőképessége, ellenállása hol milyen értéket mutat.
2021. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%
Léteznek már olyanok is, amikor betesznek az orrodba 2 szondát és az is mér valamit, de az egésznek semmi értelme, placebónál jobb hatása nem ismert.
2021. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elvileg össze méri a kapott értékeket egy adatbázissal,ami többféle betegségű emberek mért adatait tartalmazza és mondjuk, ha adott ponton az érték x, akkor ha mondjuk a vesebetegeknek szokott ezen a ponton ez az érték x lenni az adatbázis szerint, akkor neked is ilyen gondod van.

De ugye ami fura számomra, hogy ez elvileg mindent ki tud mérni..

Amit jó lenne tudni az egy konkrét típus.. , de sajnos azt nem tudom.., akkor rá tudtam volna keresni.

2021. febr. 3. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!