Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alvásszavarral hova érdemes...

Alvásszavarral hova érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Ne tudok aldini már 3 napja, ma vettem be 3 altatót de az se segített. Mi a legoldás?
2021. márc. 31. 01:12
 1/7 anonim válasza:

Szia! Sajnos én is alvás zavarral küszködök gyerek korom óta.

Házi orvosnál érdemes próbálkozni.

Én pszichés problémák miatt vagyok alvás zavaros, engem el küldtek pszichiátriára és ott fel írtak nekem frontint. Én csak azzal tudok el aludni. Sajnos... de vannak vény nélkül kapható gyógymódok amik jobbak, mint a frontin, vagy egyéb ilyen. Pl Valerianát tudok ajánlani esetleg... nézz utána a neten!

2021. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Általában minden olyan panasszal, ami nem sürgősségi jellegű, a háziorvoshoz kell fordulni, aztán ő majd ad rá valamit, vagy beutal ha kell. De gyanítom hogy a jelenlegi helyzetben nem fognak vele foglalkozni, max. felír valami kommersz altatót.
2021. márc. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak úgy nevezett alvás centrumok.


[link]

2021. márc. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Frontit szedek, meg ma 10 suem valamilyen vénykoóöteles alktatót de semmi ...
2021. márc. 31. 03:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Neurológia?
2021. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A neurológián nem csinálnak semmit, max altatót adnak. Tapasztalat.
2021. márc. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Inkább azt kéne kivizsgáltatni, mi miatt nem tudsz aludni. Lehet hogy pszichés, nem szervi probléma. A frontin nem meglepő, hogy nem segít. Az ugyanaz, mint a xanax, csak más a neve, és az is egy emberiség elleni bűncselekmény. A pszichiátria is szóba jöhet, ha alvásproblémád van. Bár nem 3 nap után. Lehet, hogy pszichés eredetű az alvászavar.
2021. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!