Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Covidbol maradt vissza alvassz...

Covidbol maradt vissza alvasszavar? majdnem 1 hete alig aludtam mar. Mara tudtam aludni kb 7 orat. Most megint nemtudok miez?😢😢😢😢 21/l ma egesznap fajt az agyamnal delutan vagy nemtom. Meg szeduleseim vannak.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam covidos még.

elmúlt hónapban napi 2-3 órákat tudok aludni és vannak nappali elbóbiskolásaim. Akár vezetés közben is.

Mókás, de ez inkább nálam depresszió jele.

2021. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
LXR ANTI-STRESSZ KOMPLEX tablettat szedjek? De nemakarnek meg 21 evesen.
2021. ápr. 11. 01:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy erre alkalmas vagyok, hogy eldöntsem.


De ha alvás problémáid vannak, akkor a valeriana komplexek segítenek aludni.

2021. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha covidos voltál, akkor tiplizzél vissza szépen a kezelőorvosodhoz, ő majd megmondja, milyen vizsgálatokat kell elvégezni, és mit kell tenni.
2021. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aztmondta majd elmulik ennyit mondott. Nem foglalkozik senkivel se.
2021. ápr. 11. 01:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Mar nembirom ezt az egeszet.
2021. ápr. 11. 01:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Na? Valaki?
2021. ápr. 11. 02:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakori a covid után az alvászavar, meg a szédülés is. :( Mikor voltál covidos?

Ilyen gyógynövényes nyugtatót szedhetsz, lehet, hogy segít, rosszat mindenesetre nem tesz. De sima magne-b6 is jó ilyenekre. Ezen kívül nem nagyon lehet mit kezdeni vele, idővel egyre jobb lesz, de tudom hogy most nehéz. Kitartást!

2021. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Marcius 17en allapitottak meg.
2021. ápr. 11. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Leírom még egyszer. A fertőzés leküzdése hatalmas belső stresszforrás. A stressz emeli a kortizol (antistressz hormon) szintjét, ami viszont antagonistája a melatoninnak (alváshormon). Ezért nem tudsz aludni.
2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!