Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tigris tapaszból hány darabot...

Tigris tapaszból hány darabot lehet feltenni egyszerre? (Nem egy testrészre)?

Figyelt kérdés

Folyamatos gyulladásban van és becsípődés is a bal vállam és lapockám környékén, illetve nyaki porckorong kopás. Reumatológus csak gyógyszert írt, Mesulid a neve nem segít. Ma vettem tigris tapaszt, hátha...

Takarítóként dolgozom, sajnos a derekam is kivan, meg több ízület is fáj. Amit vettem tapaszt, 4 db-os. Tehetek egyszerre a vállamra és derekamra is? Nem lesz sok a hatóanyag?

Köszönöm a válaszokat!



#fájdalom #reuma #porckorong #Íuületi fájdalom #Tigris tapaaz
2021. máj. 6. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebből tehetsz,ha bírja a bőröd. Én is szeretem ezt a tapaszt, és több napig fenn maradhat, de valakinek a bőre nem bírja. Annyi,hogy pl. volt , hogy túrázásnál rajtam volt, de az izzadság lehozta, amúgy nekem a túl izzadásnál elenged, de a zuhanyzást bírja, sőt tengerben is fürödtem úgy, hogy fenn volt.
2021. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ. Egyet felragasztottam, akkor a másikat is felteszem, remélem segít. Bízom benne, hogy bírni fogja a bőröm, egy picit már most is éget, de gondolom ez természetes. A kínai boltban az eladó sajnos nem értette, amikor kérdeztem, nem beszélt magyarul.

Sokszor aludni sem tudok a fájdalomtól, most éjszakára fennhagyom, ha bírom, akkor holnap munkaidőben is. Nagy reményeket fűzök hozzá, mert a gyógyszerek nem javítottak az állapotomon.

Nem lesz különösebb mellékhatása, ugye?

2021. máj. 6. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Amúgy gyógyszertárban is lehet kapni, DM-ben is. Nekem néha éget csak, de pár óra és elmúlik. Nagynénémnek , anyunak is vittem már, szeretik. Elvileg ennek nem lesz már a bőrpíron kívül, vagy, hogy annyira csípi a bőr, hogy nem bírod. Neme a csípőm volt széttörve, sokszor fájt, nekem is annyira , hogy alvásközben is, nem tudtam egyik oldalamon aludni, arra szoktam használni régebben. Aztán pont egy éve becsípődött úgy a csigolyám bottal alig tudtam menni, 2 hétig táppénzen voltam erős gyógyszerekkel, amik használtak, de erősek voltak, és persze becsípődés után ha nem teszik helyre soha nem lesz tökéletes. Aztán találtam egy jó csontkovácsot, eleinte , pár hétig mentem hetente, most olyan 3-4 hetente, mikor , hogy masszőrhöz is jártam. Most egy év távlatából , hálát adok, hogy így alakult, és egy fillért nem sajnálok, sajnáltam rá, mert nagyon jól rendbe rakott. Sajnos tudom ezt mindenki nem engedheti meg magának anyagilag ezt. Még a gyógymasszőrt sem, sajnos.
2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon örülök, hogy ilyen pozitív tapasztalatot megosztottál a tapaszról, számomra most ez engedhető meg, a drága szerek sajnos nem. Végigjártam a gyógytornát, de a covid és a munkabeosztásom miatt nem tudtam a fizikoterápiát is mellette, pedig oep támogatott volt. A csontkovácstól szerintem félnék, másrészről azt hiszem jelenleg nem is tudnám finanszírozni.

Azt nagyon sajnálom, ami veled történt és amin átmentél, de az jó hír, hogy rendbe jöttél.

Én félek a távlati kilátásoktól, a kopáson nem tudnak segíteni, csak tüneti kezelés, de a gyógyszer tényleg hatástalan volt. Most ráadásul pár hónapja belekényszerültem ebbe a munkába, alighanem ront is az állapotomon, de most muszáj egy darabig kitartanom. Csak nagyon fáj és borzalmasak az éjjelek, reggel meg alig bírok kikecmeregni az ágyból. Most (lehet csak képzelem), de mintha ennyi rövid idő alatt is hatna a tapasz, kicsit mintha csillapodna a fájdalom, legalábbis picit meg tudom emelni a karom és vállam. Remélem a derekamon is hasonló lesz, mert lassan derékszögben hajolva járnék.

2021. máj. 6. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, kitartást! Nyújtó gyakorlatokat végezz naponta!! Az nagyon fontos. Nem vesz el sok időt, mikor eszedbe jut, pl . munkahelyen mosdóba mész, fil nézés közben pl. kicsit nyújtsd át magad.
2021. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon köszönöm, próbálom a gyakorlatokat sűrűbben alkalmazni.

Köszönöm szépen a jótanácsokat!

2021. máj. 6. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kopásos bajaim vannak nyaki és keresztcsonti részen, de sajnos ez a tapasz semmit nem ér. Nincs mellékhatása, próbáld ki, de ne várj tőle túl sokat.
2021. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze kopásra nem, de a fájdalmat kicsit enyhíti Magas hatóanyagú kollagén nem árt, és nem csak ez miatt.
2021. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kollagén? Azt recept nélkül is kapok a patikában? Most pillanatnyilag a fájdalom elviselhetővé tétele a legfontosabb, mert most is dolgozom, és hajolni alig bírok. 😔
2021. máj. 7. 09:14
 10/10 anonim ***** válasza:
A kopott izületekre már a kollagén sem megoldás, de talán a megmaradtat regenerálja. Talán. 8 hónapja szedem, semmi extra javulást nem érzek. Egyébként ami a térdre, vállra stb jó, az a gerincre nem hat. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, évek óta küzdök.
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!