Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől szúrhat a szívem felett...

Mitől szúrhat a szívem felett időnként?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre mikor felkeltem, hogy egy bizonyos ülő pozícióban beszúr a szívem környékén a mellemnél valami, ami egyre rémisztőbben hat ki. 2-3-nap múlva kéne meg jönni a menstruációmnak, és eléggé fájnak a melleim 1 hete, azóta már érintésre is, és ahol beszúr ott, ha hozzá érek, akkor a fájdalmat érzem melleimen is, de közben olyan, mintha a szívem körül szúrna. Van tippetek, hogy mi lehet ez, illetve lehet köze a menstruációmnak ehhez?

2021. júl. 21. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal menj el orvoshoz. Szív nagyobbodás, vízesedés. Ha mákod van akkor egy szimpla gyulladás, de komoly okai is lehetnek. Mellkas röntgen, ekg, minél hamarabb.
2021. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a szúrás lehet a rekeszizmod miatt is. Nekem is sokszor szokott, voltam egy csomó kivizsgáláson, de nincsen semmi bajom, csak a pánikbetegség és a szorongás hozza ki, ami menstruáció előtt nekem pl mindig van.. Persze az első válaszolónak abban igaza van, hogy menj minél előbb orvoshoz a biztonság kedvéért, de azért ne ijedj meg annyira, nem hiszem, hogy olyan súlyos lenne, mint amiket ő írt 😄 jobbulást!
2021. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!