Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel szűritek le a gyógyteákat?

Mivel szűritek le a gyógyteákat?

Figyelt kérdés
mindenhol írja,hogy tartózkodjunk a fém eszközöktől,a műanyagtól meg alapból irtózom.talán a rozsdamentes,de nem vagyok benne biztos.

2021. szept. 14. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Lehet a dm-ben kapni teafiltert.

Én azt használom,nem kell szűrögetni.

2021. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van műanyag teatojás, vagy pedig rednes műanyag kisszűrő.
2021. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az is jó,de ha esetleg magadnak gyűjtöd,vagy a kertben van akkor más a helyzet...ráadásul a zacskós herbáriás olcsóbb,és látod is mi az...
2021. szept. 14. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Én veszem is, szedem is. Mindegyiknél ugyanazt használom.
2021. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,én üres teafilterre gondoltam,amit a dm-ben lehet kapni.
2021. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
Amíg szűröd, az nem elég idő, hogy a fém problémákat okozzon, a műanyag a melegtől oldódik valamennyire. Nekünk volt olyan poharunk, amiben kerámia szűrő, és fedő is volt, direkt teakészítésre kitalálva. Nem tudom, kerámia szűrőt lehet e venni. Aki még azt a pár pillanatot se tartja jónak, amit a tea a fémszűrővel érintkezik, az szúrőpapírt használ, amin például sokszor a kávét is átszűrik.
2021. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azsia bt-ben (zsido modra guaztustalan taste the worldre atnevezve) van bambusz szuro. Neha kicsit atmennek rajta a kisebb morzsak de ez van, sosem zavart.
2021. szept. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!