Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A thai masszázs fájdalmas?

A thai masszázs fájdalmas?

Figyelt kérdés

Sokan javasolták ezt a fajta masszázst,de a videókban eléggé durvának tűnik.

Fájdalmas?


2021. okt. 5. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát kinek mi. Nekem nem.

Mondjuk én bírom mindet.


43F

2021. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Videókban nekem sosem tűnt durvának. Mondjuk amiket én láttam, azokban általában 2 perc olajos masszázs volt, 30 perces happy ending szekcióval kiegészítve.
2021. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te más videót néztél :D Az egy egészen más fajta szolgáltatás.


El kell menni egy hivatalos masszírozó helyre ahol ilyen tenyeres talpas nők vannak, azok majd meggyúrnak.

Azt hiszem a Gellértben volt. Megjelent egy akkora darab nő hogy megijedtem. Pedig nem vagyok én sem kicsi. Megropogtatta az újjait. Annyira brutálisan jól csinálta, hogy elaludtam.

Azt mondta többnyire jajgatni szoktak a férfiak hogy hú jajj. Kell egy keményebb testfelépítés hogy valaki bírja hogy erősen gyúrják...


Török masszás az meg aztán kész. Ott azt hittem meg akarnak ölni, ott faszik gyúrnak... Az is király volt.

2021. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagyon jó,utánna felfrissül az ember
2023. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!