Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olvastam a zöld menta mellnöve...

Éjsugár kérdése:

Olvastam a zöld menta mellnövelő hatásáról. Megpróbáltam utánanézni milyen esetekben nem ajánlott a tea ivása, de nem találtam választ. Létezik ellenjavanlat?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom, és a menopausán is túl vagyok.
2010. szept. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenkém, meg kéne már tanulni, hogy nem lehet a mell méretét növelni , csak műtéttel. Egy kész iparág épült rá, a kérdés csak az, hogy te akarod támogatni őket a semmiért?
2010. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha eddig megvoltál kis mellekkel, éppen most akarod növeszteni? Masnit nem akarsz a hajadba? De tényleg: hogyan hihetsz ilyesmiben érett fejjel?
2010. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
70%
pff! ez gáz!
2010. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez ugye nem komoly kérdés? Nyugdíjas korodra akarsz majd F kosaras melleket?

Egyébként, ha a zöld menta tea valóban növelné a melleket, én már talicskán tolnám őket magam előtt, ezzel szemben az a "szomorú" valóság, hogy szintén közel a menupasához, de még az innenső oldalon, be kell érnem B kosárral. Igaz, azt nem tudhatom, mekkora lenne mentatea ivás nélkül :=).

2010. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:34


Igy igaz! Nekem a kedvencem a menta, de csak azt tudom ajanlani, hogy nyugodtan ihatod, mert artani nem fog, de ne vegyel nagyobb melltartot, mert nem lesz ra szukseged, mivel nem fogja a tea megvaltoztatni a mell meretedet!


Vendegvaro ital recept:

3-4 citromle + mez + 7 szall menta zodje, ezt turmixolnic.

nagyon finom es nagyon egeszseges!

2010. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál mojitót
2010. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!