Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biologika szerint állatokban...

Biologika szerint állatokban miért alakul ki daganat?

Figyelt kérdés

Biologika szerint állatokban miért alakul ki daganat? Kutyáknál-macskáknál ugyanúgy előfordul, áttétet ad. Mamutok esetén is bizonyították, hogy volt csontáttétes daganat.

Emberek esetén rendszeresen arra hivatkozik e tudomány, hogy "lelki problémákat nem oldottak meg", ami "ide vezetett". Illetve, hogy amikor közlik velük a diagnózist, akkor "annyira megijednek és eluralkodik rajtuk a félelem", hogy "az immunrendszer nem tud megfelelően működni". Stb.

Az áttétek létét is tagadják, pl. az ezt népszerűsítő előadó azt mondta, hogy ha egy szervből egy másik szervbe áttét lehetne, akkor a "másik szervben is az eredeti szerv nőne" ami "ki van zárva".



2021. nov. 27. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazert, mint az emberekben. Az állatok is érző lények. Ugyanúgy van ami nekik is nagyon rossz az életükben és ugyan nem értik, de érzik.
2021. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek szerint állatok számára is létezik a probléma feloldása-megoldása?
2021. nov. 27. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért emberekben, sejtosztódási hiba miatt. Sőt, mondok jobbat, növényeknél is van ilyen.
2021. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, elméleteik is vannak, hogy miképpen oldhatják meg az állatok e problémát? Mivel azt hangoztatják: szerintük 100% hogy "minden esetben ez csak egyfajta elakadás" ami "feloldható ha az okozó konfliktus megoldódik".
2021. nov. 27. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Mint írtam, az állatoknál is előfordul, csak mint tudjuk, ők nem élnek annyi ideig, mint az emberek, így rövidebb idejüj van kialakulni. Az állatok nagy része vadon él, nem is találkozol velük, nem tudod hogy beteg e vagy sem, háziállatokkal pedig elég gyakori lsd. fehér macskák laphámrákja az uv miatt. Felesleges ezotérikus hátteret tulajdonítani valaminek, aminek nincs
2021. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem én tulajdonítok ilyen hátteret ennek, csak e tudományág (számomra "érdekes" szemlélete) ami foglalkoztat.
2021. nov. 27. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Kutyáknál macskáknál is kialakulhat daganat.ha normális gazdájuk van,akkor orvoshoz viszi,és megműti az orvos .
2021. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a strssztől alakul ki a rak, elősegítheti, hormonrendszernek és az immunrendszernek van köze hozzá
2021. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mérgezés miatt. El is mondják, hogy ha nem mérgezés, baleset, vele született rendellenesség okozza, akkor okozza lelki probléma. Tehát mérgezés az okozhatja, ez alatt pedig a levegőszennyezést, a rovarirtó szereket, vegyszereket stb értem.
2021. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha olyan hírt olvasol, hogy pl. mammutok csontjain is találtak áttétes daganatot akkor mi a véleményed? Nem voltak akkoriban növényvédő, rovarirtó szerek. Lelki problémájuk se hiszem hogy volt.
2021. dec. 21. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!