Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Akkupunktúra Budapest?

Akkupunktúra Budapest?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régóta szenvedek az emésztési bajaimmal rengeteg gyógyszer,rengeteg orvos kidobott pénz stb.. de nem bírom már a fájdalmat. Minden reményem oda.

Kérlek ne írjátok hogy nem hatásos! Orvosilag is ez az egyik elfogadott kinai orvoslás. És szeretnék hinni benne,ha már lelkileg is segítene,jobb lenne. Már elegem van :(

Szóval az a kérdésem,aki volt már,fájdalmas?

És hogy esetleg ismertek valakit Budapest és környékén,aki nem kókler?

Ajánlások után szívesebben mennék.

Köszönöm szépen!

Rossz tapasztalatok nem érdekelnek,mármint ha valakinek nem használt. Szeretnék hinni benne,valamiben,reményt akarok.


2022. márc. 6. 17:46
 1/1 Grimfox ***** válasza:

Dr. Yu Funian-ra keress rá szerintem. Neki van egy(lehet hogy azóta már több) egész nagy kezelője Budapesten.

Maga a kezelés, a tűk beszúrása, és benthagyása nem fáj. Ami fájdalmas lehet, az az, amikor egy nagyon problémás pontban van a tű, és elkezdi erősen stimulálni. Maga az érzés nem elviselhetetlen, inkább kellemetlen. Általában ad mellé gyógynövényekből készült, kifejezetten az adott betegség akupunktúrás kezelésének támogatására szolgáló "pirulákat". Amit én szedtem az egy puha, gyömbérízű golyó volt, amit nem lenyelni kellett, hanem megenni.

2022. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!