Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A B komplex tablettárol mi a...

A B komplex tablettárol mi a véleményetek? Tényleg lenyugtassa az idegeket, és jobban lehet tőle aludni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aludni nem lehet tőle jobban. Szedem, tudom.
2022. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én semmi hatást nem éreztem, mikor szedtem. Ha valamit alvásproblémára szeretnél szedni, ami nem gyógyszer, akkor lefekvés előtt citromfű teát vagy kapszulát próbálj meg. A kapszula erősebb, mert több benne a hatóanyag.

Illetve egy bögre meleg tej is nagyon altató tud lenne, ha lefekvés előtt iszol meg egyet.

2022. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lenyugtassa
2022. márc. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Breki válasza:

Én is rendszeresen szedem. Nekem inkább étvágyat csinál. Ha meg nem tudok aludni, Valeriana Harmony-kapszula az ideális.

"Gyógynövény tartalmú termék átmeneti, enyhe ideges feszültség és átmeneti elalvási nehézségek enyhítésére." /webbeteg.hu/

2022. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Sztem nem nyugtat, hacsak nincs durva b vitamin hiányod, ami nem vszínű. Inkább étvégyat csinál. Magában talán a B12 segíthet. De inkább a gyógyteákkal többre mész. Citromfű, macskagyökér, komló, menta, kinek-mi jön be.
2022. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!