Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valami tipp hogyan aludjak...

Valami tipp hogyan aludjak nyugodtan? :D

Figyelt kérdés
Már kb. egy hónapos esemény de alvásparalízisem volt, és azóta nem tudok felkapcsolt lámpa nélkül aludni.(színes ledes lámpa) És ez elég gyerekesen hangzik, meg az is, hogy ez miatt félek minden este, de ez nem maradhat így, mert mindig felkelek random időpontokban. (Gondolom a lámpa zavarja a szemem.)Szóval van-e esetleg valakinek tippje, mivel lehetne ezt leküzdeni? Illetve valaki akinek hasonló élményben volt része?

2022. márc. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Alvás előtt illatgyertya, kellemes zene youtuberól, ami kikapcsol.

Lámpa mellett sosem lesz normális alvásod.

2022. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Különböző kutatások szerint a tetris segíthet lehyőzni. Olvastam, hogy azokkal a gyerekekkel, akik rosszat álmodtak, ilyet játszhattak, és utána könnyebben vissza tudták aludni. Nem tudom, mennyi ebben a belemagyarázás, nekem segített.
2022. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexelj sokat és aludni fogsz!
2022. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!