Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a köldökzsinór...

Hallottatok már a köldökzsinórvérből nyert őssejtek felhasználásáról?

Figyelt kérdés

A kérdésem az, hogy csak saját őssejt felhasználásra van lehetőség, vagy más őssejt alkalmazására is van lehetőség?


Elnézést, ha buta a kérdés, nem a szakterületem, ezért kérdezek.


Köszönöm!


2022. ápr. 13. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon magánbankok vannak, ha ilyenbe rakatsz el őssejtet, azt csak saját részre (családon belül) lehet felhasználni.

Egyébként baromi nagy pénzlehúzás, mert baromira használhatatlan, itthon egyetlen egy ilyen beültetés sem történt még. Kevés a mennyisége, korlátozott a használhatósága, általában saját részre nem is alkalmas.

A világon vannak közösségi bankok, ami olyan, mint a vérbank. Olyat keresnek, amilyenre szükséges van. Az a pár köldökzsinór őssejt felhasználás, ami itthon történt, az kivétel nélkül ilyen külföldi sejtbankból szerzett őssejttel történt.

2022. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahh értem, de akkor mi értelme ha saját részre nem is felhasználható..... Ahhoz képest drága az alap csomag is.... Csalódott vagyok :(
2022. ápr. 13. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Rokon össejtjei is használhatóak. Legalább annyit érnek, mint az eredetiek.
2022. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!