Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ert el sikereket...

Valaki ert el sikereket alternativ modszerrel rakbetegsegnel?

Figyelt kérdés
Minden erdekel! Nagyon kerem a forumozokat, hogy menj orvoshoz, stb. NE irjanak. Ezeken mar tul vagyunk. Tenyleg az erdekel, ugy, hogy tisztaban vagyok vele, hogy minden szervezet maskeppen reagalhat, hogy volt-e valakinek sikerelmenye.

2022. máj. 11. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkinek.

A sugár-kemo-egyeb gyógyszeres terápiát semmi nem helyettesíti.


Manapság meg a legtöbb daganat jól kezelhető, főleg ha korán felfedezik.


Egyetlen egy esetről hallottam, ahol a nő homeopátiával akarta kezelni a melldaganatát, de az is kifekelyesedett és az egész testet ellepte a daganat. Meg is halt 5 éven belül.

2022. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi megpróbáltunk mindent Anyunál. Voltak az itthoni kezelések, kemo-sugár, csont erősítő injekció, voltunk Münchenben protonterápiás kezelésen, de akkorra már volt áttét, de azt sajnos itthon ki se szűrték. Pedig feltétel volt kint. Amúgy őket ajánlom ha nem vagy áttétes rákos. Itthon volt varga gyógygomba, c vitamin kezelés, méhpempő amit itthon próbáltunk. Utána géndiagnosztika, kiderült h kaphat rá célzott kezelést, gyógyszerest az újabb kemo helyett. Az valahol ha jól emlékszem a Moszkva tér mögött van. Lényeg a lényeg mindent. 15 hónap alatt úgy vitte el Anyumat, mintha semmit se tettünk volna. Hasonló problémával küzdök, nem fogom semmivel kezeltetni. Ha valami csoda folytán maradok, akkor maradok, ha nem, akkor nem kínzom meg magam előtte. Sajnos a kérdésre a válasz szerintem nincs csodaszer......
2022. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Ha gondolod a Münchenit kikereshetem neked hol voltunk, mert az egy másik világ. Sose hittem volna, hogy léteznek ilyen felszereltségű hely a világon ahová mi is bejuthatunk. Persze ez nagyon nem ingyenes, és nem állja semmi.
2022. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es igen, kerlek szepen. Nagyon koszonom. Neked mutet lehet? Vagy attet is van mar?
2022. máj. 11. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Elküldtem privátban a dolgokat, ha van kérdésed azokkal kapcsolatban tedd fel nyugodtan itt vagy ott. Nekem ki fogja fújni az orromat a dolog, de meglepően hosszú ideje bohóckodom vele kezelés nélkül. Mondjuk már elég cudar.
2022. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, koszonom. Megkaptam s nezegetem, hat nem filleres az biztos. 2-es jobban vagy? Gondolok Rad!
2022. máj. 16. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok, én küldtem neked a címeket 😊 Én megleszek köszi szépen, remélem szépen alakulnak a dolgaid, nekem is eszembe jutottál. Ügyesen! Majd írj, hogy alakultak végül a dolgok, szurkolok!
2022. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En egy a podcast epizodot hallgattam nemreg a temaban, nekem nagyon erdekes volt


Formaállapot podcast, es az epizod cime olyasmi hogy oszinten a mehnyakrakrol

2022. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!