Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rhodiola, aranygyökér, sarki...

Rhodiola, aranygyökér, sarki gyökér - akik szedték: mik a tapasztalataitok? Valóban hatékony? Milyen mellékhatásai vannak, lehetnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mire hatékony?
2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatok érdekelnek. Ha van tapasztalatod, akkor bármilyen irányú érdekel.
2022. jún. 13. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ennyiért nem vennék "messziről jött ember azt mond amit akar) hatású cuccot...

Placebo - jó eséllyel.

2022. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem szedted. Írtam, hogy saját tapasztalatok érdekelnek.
2022. jún. 13. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Orvoshoz is csak olyanhoz mész, aki már átesett olyan betegségen, ami neked van? :-D
2022. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem járok orvoshoz, de az orvosoknak megvan a maga szakterülete és szakértelme - neked viszont nincs.
2022. jún. 13. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Tehát ha Gipsz Jakab, vagy Mószer Aranka beszedte ezt a cuccot, akkor az többet nyom a latban, mint egy szakorvos tanácsa.

Jól van. :)

2022. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kettő nem zárja ki egymást. Ha orvos ír, az ő tapasztalat a is érdekel. De neked nincs tapasztalatod. Felesleges volt írnod.
2022. jún. 13. 13:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy is teljesen félreértetted a 6. hsz-t.
2022. jún. 13. 13:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hozzászóló. Idézlek: “

“Ennyiért nem vennék messziről jött ember azt mond amit akar) hatású cuccot...

Placebo - jó eséllyel.”


Egyrészt nem ez volt a kérdés, (pláne nem egy olyan embertől aki még csak nem is szedte), másrészt alá tudod támasztani, h placebo? ( Ennyi erővel minden placebo).


Én szedem a Rhodiola-t ami segít egy középsúlyos depresszión. Jobb a közérzetem, fizikailag, lelkileg, szellemileg sokkal jobban vagyok. Én 200mg “kivonatot” szedek, abból 2x1-et. Pár nap után éreztem a hatását. De ez már évekkel ezelőtt volt. Azóta rendszeresen szedem.

A pszichiáter egyszerűen elfogadta, h nekem ez bevált, és eszébe se jutott, h rám erőszakolja az antidepresszánst. Van több fajta amúgy, én a Sanct Bernhard-ot szedem.

2022. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!