Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Talpmasszort keresek Budapeste...

Talpmasszort keresek Budapesten. Ajanlanatok valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kiprobaltam. Tragikus volt. 20 evvel ezelott rengetegen voltak, most valahogy eltuntek. Aki tud jot, kerem segitsen!

2022. júl. 8. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen helyeken kerestél eddig?

Mi volt velük a gond?


Milyen céllal keresel talpmasszőrt, illetve mikor mondod egy masszőrre, hogy jó?

2022. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam: 1 ker, 7,8, 11 ker tobb helyen. Akkor mondom, hogy jo, ha utana erzem, hogy jobb a kozerzetem, valoban raerez a problemas pontokra, csomokra, s megprobalja kezelni. Eddig ilyet nem talaltam. Bocsanat ez nem igaz : jartam a 3. kerbe egy idosebb holgyhoz O ilyen volt. Videkre koltozott, ezert keresek most ujat. Mar nagyon hianyzik.
2022. júl. 8. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért a csak talp alapján... a talpreflexpontok azért ismertek, de nagyon el kell találni, hogy mely testi görcsökre (esetleg mentális blokkokra) a talp melyik részét kell stimulálni.

Ha jól értelmezem, ilyet keresel, aki ezzel tisztában van. Jól gondolom?

2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Pontosan ilyet keresek. Azzal is tisztaban vagyok, hogy ahol gond van, ott lehet kellemetlen az erintes. Viszont utana sokkal jobb. Rendszeresen jartam, sokat segitett.
2022. júl. 8. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az bizonyos... Akkor úgy kellene menned a talpreflexológushoz, hogy mondod, mivel vannak gondjaid. Ezzel a címszóval próbáltál már megfelelő embert találni?
2022. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, probaltam. Nem jartam sikerrel. Azert kerdezek itt, mert a szemrlyes tapasztalat nekem sokat szamit!
2022. júl. 8. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nincs erre vonatkozó ismeretem. Ugyan kicsit (de tényleg kicsit) ismerem a reflexpontokat, de megint más ismerni és megint más hatást kifejteni.

Esetleg keleti vonalon próbáltad már? A shiatsu masszázshoz hasonlóan lehet, a kínaiak, japánok, thai-ok talán segíthetnek.

2022. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!