Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Indiai, kínai orvoslásban...

Indiai, kínai orvoslásban jártas emberektől kérdeznék. (?)

Figyelt kérdés

Itt egy kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__.. Érdemi választ nem kaptam még.


A jobb alsó lábszár belső oldalán jönnek elő most a kiütések, egy felfele húzódó vonalban ill. a jobb térdhajlatban és afelett pár centivel. Van ezeken a részeken vmi meridián, bármi?



#akupunktúra #meridián #ayurveda #indiai gyógyítás #kínai gyógyítás
2022. aug. 4. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az indiai kovetsegen rendel ayurvedas orvos. Ok nagyon jok a bornyavalyakban. Viszont gyors hatasban ne remenyjedj! 20000 korul van egy vizit, plusz a gyogyszerek. Ha hiszel benne ajanlom komolyan. Inkabb mint a kinait.
2022. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

Ó, tényleg??? Nagyon köszönöm!!!

2022. aug. 5. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jártas nem vagyok, de hátha ez az, amit keresel: [link]

Amúgy szerintem is jó ötlet az indiai dokit felkeresni, jobbulást.

2022. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Neked is nagyon köszönöm!


Nekem mindegy, h indiai vagy kínai, csak hasson.


Voltam akupunktúrán 10 alkalommal (jóóó rég) és tök jó volt.


Ájurvédikus masszázson is voltam 1-2 alkalommal, az is elment.


Nem tudom, kicsit jobban vonz az indiai, de most az egyik, Budapesten élő unokatesóm Angliávan élő kínai orvossal gyógyíttatja magát online és kezd jobban lenni.

2022. aug. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!