Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Schusser sokkal gyogyulas...

Schusser sokkal gyogyulas elerheto?

Figyelt kérdés
Hiheto a magyarazat. Valami mindig hianyzik a szervezetbol. Lehet igy potolni? Nekem szinte mindegyik kell. Nem filleres dolog. Veleneny?

2022. aug. 5. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hiányod van valamiből, pótold, de ne ilyen drága humbugkészítményekkel, hanem valódi tápkiegekkel tisztességes áron.

(Egyébként nem vagyok egy nyelvnáci, de igazán leírhattad volna helyesen is a kérdésedet, egyrészt mert nem biztos, hogy mindenkinek beugrik, hogy a Schüssler-sókra gondolt a költő, miközben Schusser sokkot ír, ráadásul ösztönösen szívesebben válaszolnak egy helyesen leírt kérdésre, mert ha a kérdésed kiírásakor figyeltél, akkor talán majd a válaszok olvasásakor is fogsz.)

2022. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valoban elirtam. Elnezest! Ezekrol a keszitmenyekrol nincs informaciod?
2022. aug. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!