Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rendeltem ashwagandat, ezt...

Rendeltem ashwagandat, ezt hogyan szabad szedni?

Figyelt kérdés
Ilyen is kapszulakban vannak, de olyan mintha muanyag lenne a kulso boritas, ezt igy le szabad nyelni?

2022. aug. 18. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy le szabad nyelni a kapszulát, azért van.
2022. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Van, aki nem bírja a kapszula anyagát. Ha te is közéjük tartozol, akkor nyugodtan szedd szét a kapszulát és csak a tartalmát vedd be. (Én is így szoktam, mert pl én nem bírom a kapszulák anyagát.)
2022. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem veletlenul van kapszulaban. Persze hatastalan tapkiegeknel lehet, hogy ezt "nyugodtan" lehet alkalmazni, de a szetszedest egyes doki altal felirt gyogyszereknel azert ne olyan nyugodtan csinald meg. Az is okos lehet, aki pl a vastagbelbakteriumokat tartalmazo probiotikum pasztillat szedi szet es a belbakteriumokat csak ugy beleteszi a szajaba. Aztan majd ha jon a szekletpasztilla, azt is szetszedi? :) (a szeklettranszplantacio egy modern gyogyitasi eljaras)
2023. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!