Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki használ még webshopos...

Aki használ még webshopos potencianövelőt, mi vált be neki, ami nemcsak gyógynövényt tartalmaz, hanem van benne pl tadalafil vagy sildenafil is?

Figyelt kérdés
2014 és 17 között volt 3 barátnőm 1-1 évig és végig a gold powert használtam, na abban 1 millió%, hogy nem gyógynövény volt (ginzeng meg goji bogyó), hanem rendes patikai cucc is. Gyengébb verziót is kipróbáltam, a boom boomot, de az nem hatott annyira. De a gold powerből is volt néha 1-1 szem a 10 ből, ami kevés szildenafilt tartalmazott, olyankor lekonyult a szerszám. Azelőtt a hologramos dragon power volt a sláger, de 2015 től már az nem volt az igazi. Kamagra? Azt egyszer vettem, közepes hatásfoka volt.
2022. aug. 19. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami webshopos és használ, abban tuti van, csak nem írhatják rá. Ezért van az ellenőrzések alkalmával bukta a forgalmazónak. De még így is megéri neki. Fogtam ki olyan szállítmányt, ami hatástalan volt. Ugyanaz a nevű kapszula fél év múlva ütött mint az állat! Most legutóbb el torito-t vettem. Hatásos. Egy kapszula 3-4 alkalomra elegendő. És van benne 6 db.
2022. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Torito jó, én is hallottam már róla. Talán egyszer vettem azt is régebben. Lehet újra ráporóbálok. Hátha sikerül belőle olyat kifognom, amiben van is cucc.
2022. aug. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!