Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cukorbetegek, esetleg hozzá...

Cukorbetegek, esetleg hozzá értő ember segítene?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki,hogy cukros vagyok. Most,hogy a párom megvonta tőlem az édességet,és a cukros dolgokat alacsonyabb, 4-5 a cukrom. De a bőrviszketés az megmaradt,nagyon zavar,olyan,mintha csalánba ültem volna. Aki cukros,hogyan védi ki a viszketést? Mit lehet ellene tenni? A fenistil tabletta jó?
2010. szept. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm cukros de ő nem viszket.Biztos hogy azzal van összefüggésben,nem valami allergia?
2010. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. A gyógyszerekben van hisztamin. Ezek szerint még a diétával kordában tartod a cukrod....
2010. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedek. Nem vagyok allergiás sem,viszont olvastam a cukoretegség tüneteinél a bőrviszketést. Külön szappant használok,sose volt bajom tőle.
2010. szept. 27. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Google - cukorbetegség


Itt sok mindent megtudhatsz.

2010. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden tunet van meg mindenegyes cukorbetegnek. Anyam 6 eve cukorbeteg (Dr altal adott diagnozis), megsem viszket.
2010. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!