Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » DGL-es édesgyökér rágótabletta...

DGL-es édesgyökér rágótabletta okozhat szívritmuszavarokat?

Figyelt kérdés
Gyomrom miatt szedem, jó is, de sajna ritmuszavarokat okoz, pedig a javasolt adag negyedét eszem kb. Elvileg DGL-es. Vérnyomásomra semmilyen hatással nincs. Biztos ez okozza ahányszor elkezdem szedni előjön.

2022. nov. 6. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

De ha tudod, hogy ez okozza, akkor nem lehetne valamivel helyettesíteni?


Nekem is volt szívritmus zavarom, de én megműttettem. Viszont olyan gyógyszert kellett volna szednem életem végéig, ami mellékhatásaként szintén ezt okoz, plusz allergiás voltam az egyik összetevőre, és a kardiológus nem volt hajlandó lecserélni másra, így nem szedem. Hanem gyógynövényest, de azt sem állandóan.

2022. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1: Azért ezt szedem mert ez jött be eddig. Lehet félreértetted, de ez gyógynövény, nem gyógyszer. Amúgy nekem is műtötték szívem ritmuszavarok miatt. Gyógyszert nem szedek rá most
2022. nov. 6. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy gyógynövény, de ha ugyanazt a tünetet okozza, amit el szeretnél kerülni, akkor mással kellene helyettesíteni. Igen, tudom, hogy a gyomrodra szeded, de mérlegelni kellene a mellékhatásait is.
2022. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!