Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alkalmas lehet e a nyírfalevél...

Alkalmas lehet e a nyírfalevél tea meglévő hólyagkő lebontására?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezt írják, de ha lebontaná, akkor senkit nem műtenének, hanem teát itatnának velük. Azért tisztítja a vesét, mert vízhajtó hatású. Ha sokat jársz pisilni, akkor könnyebben kiürül a homok, és a kisebb kövek. De csak teától feloldódni nem fog. Ennek ellenére, ha nem túl nagy a kő, az orvos úgy is sok-sok folyadékot fog javasolni, azt nyugodtan lehet inni teaként is (cukrot, citromlevet hanyagold). Ártani nem árt, de akkora követ, amit bontani kell, mert nem tud távozni, feloldani nem fog sajnos.
2022. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nyáron 9 mm es volta kő a hólyagban... Körülbelül februárban megyek vissza ellenőrzésre... Doki mondta hogy próbálkozhatok (valami) teával..

Konkrét teát nem mondott.

2022. nov. 18. 12:01
 3/7 A kérdező kommentje:

Valahol a neten azt olvastam hogy ez a nyírfalevél tea két hét után a meglevő követ is elkezdi lebontani

Az elmúlt hónapban kőtörőfű csepp ét fogyasztottam ott nem írta a szöveg hogy mikor és hogyan kezdi meg áldásos tevékenységet, csak a nevében van az hogy kőtörő,... Hát nem tudom mindenesetre próbálkozok ezekkel a dolgokkal... Mert sajnos van már tapasztalatom katéteres robbantásban... Legutóbb tavaly nyáron három és fél X három és fél centis követ robog attak..

Nem is sikerült egy nekifutásra, kettő beavatkozással tudták megoldani.... 'Élmény volt'

2022. nov. 18. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
És mitől alakul ki? Nem vettek mintát? Nem mondták, hogy milyen étrendet kell követned?
2022. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondtak
2022. nov. 18. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a cikket olvasd el. A végén vannak a megelőző étrend tippek. De ehhez jó lenne tudni, hogy milyen jellegű a kő, aszerint tudsz változtatni. Remélem segít, hogy ne újuljon megint ki.

2022. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hasonló cipőben voltam, újból kialakult egy kisebb kő, de sajnos az ultrahangos kőtörő gép éppen szervízre várt. Sok teát ittam (valami gyógy tea erre a célra) és amit az orvos is ajánlott, napi rendszeres, ütemes esti séta. A kontrolra, már nem volt meg a kő! Nem volt mit törni.

( a napi 4-5km-es séta továbbra is megmaradt..)

2022. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!