Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az elkészült gyógytea (pl....

Tibor Attila kérdése:

Az elkészült gyógytea (pl. fehér-fagyöngy) milyen időn belül fogyasztható? Hány nap?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
1 nap után már fura íze van. Hiszen ez hideg vizes tinktúra.
2022. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%
A teát érdemes még melegen elfogyasztani, frissen, de minimum ugyanazon napon belül, hogy elkészítetted. Másnapra már elég komoly változások tudnak történni a hatóanyag tartalomban.
2022. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ez nem olyan tea Grimfox. Ezt éjszaka kell áztatni direkt hideg vízben, és akkor jönnek ki belőle a hatóanyagok, és így normalizálja a vérnyomást, szívverést, stb.
2022. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval 8-12 óra áztatás, és utána iható megint kb 8-12 óráig. Aztán újat kell csinálni. (Én így szoktam.)
2022. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha hideg kivonat, és nem forrázat, akkor is érdemes elfogyasztani még aznap, hogy elkészül. Ha éjjel ázik 12 órát, akkor a következő estig el kéne fogyjon. Vizes kivonatnál a hatóanyagok elég gyorsan elkezdenek lebomlani.
2022. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki nem ismeri a gyógynövényeket, minek ír be, bocs? 1-2 óra áztatás bőven elég, és langyos vízben. Én ezt fogyasztottam a hasnyálmirigy problémámra, nem szívhatóanyag, CSAXOLOK! a tea mivel ez tömör anyagból faragott dolog, azért ennyi az áztatás, minden más teafű, v.teakerevéknél 1-3 percet kell csak áztatni ha olyan, ami nem keserű. Azokat csak langyos és féálig meleg vízben kell kiáztatni, majd azonnal leszűrni, meginni. Kérdés, ki gondolkodott el? a hatóanyag abban van, amiből kiáztatod a lét...én meg szoktam enni, és érzem, hogy sokkal jobban hat!
2022. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1
2022. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!