Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rozmaringot honnan tudnék...

Rozmaringot honnan tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Vágott, nem cserepes rozmaringot, ami magát csak a növényt tartalmazza. rozmaring főzetet szeretnék készíteni, és ezért lenne szükségem rá. Nyíregyházán belül esetleg egy konkrét hely? Őszintén fogalmam sincs mely boltokban lehet kapni, nem találkoztam még így kifejezetten vele, de előfordulhat, hogy azért nem vettem észre, mert eddig nem is kerestem. Valaki tudna segíteni?

2023. jan. 7. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a cserepessel?
2023. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágott kell, akkor a fűszereknél bármilyen boltban. De a cserepessel jobban jársz.
2023. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha azt "megnyírbálom" fog újra hajtanu ha gondozom? Már nem vágom le az összes hajtást, de azért többet leszedek róla, mint egy-két szál.
2023. jan. 7. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:
baj nincs a cserepessel! csak nem tudom megérie. Őszintén nem vagyok növénytartós, de azért ha működne nyilván gondoznám. Nem értek hozzá, hogy hozna e új hajtást, vagy sem.
2023. jan. 7. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd ki a nyíregyházi csoportba Facebookon. Valószínűleg lesz olyan, akinek van és ad belőle. Rozmaringot inkább csak fűszerként szoktak árulni boltokban, esetleg ilyen nagyon biobolt ha van, ott megnézheted.
2023. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nagyon strapabíró, és öntözni sem kell sokat. Csak napos helyre tedd. És kihajt, nyugi. Nekem is van, minden fűszert én termesztek, ebből pont van cserepes is.
2023. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Bármelyik gyógynövényes, természetes gyógymódokkal foglalkozó üzletben lehet kapni előre csomagolt rozmaringot, de még a zöldségesben, boltokban is, morzsolt fűszer formában. A szárított növény amúgy is erősebb, hatékonyabb. Csak egy jó szűrő kell, és kész.
2023. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2023. jan. 7. 21:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Spar lidl aldi fuszereknel
2023. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!