Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért alszok így?

Miért alszok így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minden este mikor alszok sajna 3-4 alvás után felkelek. Utána megint 6 órakkor. Minden alvásomnál álmodok valamit. Van hogy éjszaka 3 különböző dolgot álmodok.

Sajna enyhe szorongásom van és járnom kell jövőhéttől pszichiáterhez. Ez közre játszhat?

Hogy hogy ennyit álmodok? Régen mindig este lefeküdtem reggelig nyomtam az alvást...


24/F


Voltam vérvételen meg kardiológián meg tüdő röntgenen meg cukrom is jó stb.. Nem volt eltérés sehol.


2023. jan. 23. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyugtalanság okozhat olyan álmokat, amikre felébredsz. Azért emlékszel rájuk, mert az álomból ébredtél. Minden este álmodunk többször is, csak nem emlékszünk rá. Valószínűleg ha ez a stressz megszűnik, akkor nyugodtabban alszol majd.
2023. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Stresszes vagyok meg szorongos
2023. jan. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!