Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Üdvözlök mindenkit! A papilom...

Üdvözlök mindenkit! A papilomát hogy tudom eltávolítani nyakamról-hónajjról?

Figyelt kérdés
Próbáltam lefagyasztásos módszerrel,de az nem 100%-os! Van valami savas kence,azt nemtudom milyen! Vagy bőrgyógyász? Segítséget előre is köszönöm!

#Papiloma eltávolítása #Papiloma eltávolítása házilag #Papiloma eltávolítása egyszerűen
2023. jan. 27. 09:34
 1/3 anonim válasza:
63%
A papillómák eltávolítása nyakon vagy hónaljban a leggyakrabban sebészi úton történik, amelyet orvos végez. Más lehetőségek közé tartozik a lézeres eltávolítás és a kriodestrukció (azaz a fagyasztás). Az eltávolítás módját az orvos a papillóma mérete, helye és jellege alapján határozza meg. Az eltávolítás után a helyet általában rendszeresen ellenőrizni kell, hogy biztosítani lehessen, hogy a papillóma teljesen eltűnt-e. Ha újra megjelenik, az orvos a megfelelő kezelést fogja javasolni.
2023. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász. Lézerrel leégetik.

Amit ki kell vágni, azt csinálhatja sebész. De a papillóma nem a bőrben van benne.

2023. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem érdemes házilag kisérletezgetni. Irány a bőrgyógyász.


Én ugyan kaptam valamikor egy ukrán "csodaszert" amiből rácseppentettem. A fülemen volt egy pár mm-es. Égetett, hogy nem tudtam tőle aludni. Valami krémet találtam, ami valamelyest csillapította. Másnap reggelre piros kisebb cseresznye méretű lett. Következő éjszaka eltűnt.

Inkább bőrgyógyász.

2023. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!