Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Teljes "fejdugulás" esetén...

Teljes "fejdugulás" esetén érdemes, lehet valamilyen gyógyteát leforrázni, aromát párologtatni a szobában, ahol a beteg van?

Figyelt kérdés

Csak mondjuk, hogy könnyebb legyen a légzés, vagy csak a közérzetet javítsa kicsit. (fejfájás, orrdugulás, kicsi száraz köhögés, láz nincs)

Előre is köszönöm a segítséget.


2010. okt. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés nekem mindig használ.
2010. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is pont ebben szenvedek. alig kapok levegőt :(
2010. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kamillatea gőzét inhalálni törcsi alatt:) De én simán elmentem egy félóra futásra, utána aludtam vagy tíz órát és másnap az usziban 75 perc úszás után szaunával szinte teljesen kigyógyultam a takonykórból. Pedig tegnap még gusztustalanul folyt az orrom megállás nélkül:S
2010. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kamillás, ha jól tudom, olyan "pokróc alá bújós, jól megizzadós" verzió. Igen, mi is gondoltunk erre, de egy örökmozgó kisfiúról van szó, nem tudom, mennyire tetszene neki...... Valami olyan megoldást keresnék, ami az egész szobában érvényesül. De nagyon köszönöm a választ.
2010. okt. 3. 21:17
 5/7 A kérdező kommentje:
válaszokat
2010. okt. 3. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Hátra és emlkasra kenni baby luf-ot vgay kinder lufot.

Párologtatóba levendula vagy menta olaj. vagy mindkettő.

2010. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Óóóóó, szeretjük a levendulát,az jó :)


Köszi.

2010. okt. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!