Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Doterra olaj helyett?

Doterra olaj helyett?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy a doterra így úgy szuper, de az mlm rendszer miatt irreálisan felment az áruk.

Tudok ilyen minőségű olajat, csak nem ilyen pénzhajhászós cégnél?

Köszönöm


2023. márc. 2. 12:39
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudok. A minőségi olaj egyrészt mindenhol drága, másrészt MLM rendszerbe rakják általában pont azért, hogy a használatán kívül lehessen más hasznod is belőle. Ára nyilván felment, mert Euro-val lehet csak megvásárolni, plusz az adó is magasabb emiatt. Ez van. Van még LR, Forever-nek is olaja, talán még Avon-nak is, de azok is alapjában MLM-ben működő rendszerek, viszont Doterra-nál olcsóbbak valamivel.
2023. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem fogok mlm rendszerből vásárolni. Agyhalott mind.
2023. márc. 2. 20:28
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Oké, de más olajok nem minőségiek és nem 100%-osak. Akkor menj be a Rossmannba és vegyél Aromax-ot 1500-ért.
2023. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oké.

Az is 100%-os csak nem mlml rendszerben árusítják

2023. márc. 3. 20:10
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%
Aromax nem 100%-os,csal gyógyszertári minőség, 10% a tiszta olaj tartalma.
2023. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több fajtát is kipróbáltam már és sajnos sokszor, amiről azt állították, hogy milyen kiváló minőségű, gyatra volt és drága.

Az Aromax illóolajai nem egyforma minőségűek, úgy értve, hogy van, amelyik nagyon e, mások kevésbé.

Ezekről a honlapjukon és a csomagoláson is van információ, tehát nem titkolják.

Mint írtam, már sokféle márkát kipróbáltam és leginkább nekem az Aromax volt megfelelő.

Szerintem olyan 25-30 illóolaját kipróbáltam régebben.

Egyébként lehet nekik írni e-mailt és meg is írják, ha kérdezel valamit.

(Nem kedvelem az MLM rendszert én sem, sőt, kerülöm is.)

2023. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nagyon jó
2023. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

panarom. Feller Adrienn illóolajai. Nem mindegyik tiszta illóolaj. Vettem már nagyon büdöset is tőle amin ráadásul ott voltak azok a bizonyos "mérgező" jelzések. Viszont vannak nagyon jó és szerintem tiszta olajai amik sokkal olcsóbbak mint a Doterra olajai.

Bár ha belegondolok, mondjuk pl szoktam venni tőle citomhéj illóolajat ami ugyan igaz, hogy nagyobb kiszerelésű de legalább 10-15 csepp kell hogy tényleg kellemesen érződjön. A Doterra olajakból viszont elég egy-két csepp is, annyira intenzívek. Én amúgy nem vagyok ilyen doterra ügyvéd vagy ilyesmi, de tényleg nincs tisztább szerintem a doterra olajainál. Az MLM rendszerüket én sem értem és nekem sem szimpatikus. Tényleg nem értem, hogy miért nem jobb az ha mindenhol , minden országban vannak zleteik ahol megvásárolhatod az olajakat vagy egy weboldaluk ahol mindenki ingyen megoszhatja a tudását vagy tapasztalataikat az olajokkal kapcsolatban. Aromamaxot vagy mit én is próbáltam, de messze nem olyan jó és tiszta mint a Doterra. Sajnos nekem sincs sok pénzem és ezért én is sokszor olcsóbbat vásárolok, nekem erre bevált a panarom. Remélem segíthettem...:)

2023. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah és ha kipróbálod a panaromot akkor az öröm illóolajkeveréket nem ajánlom , mert az nagyon büdös..:D Legalábbis szerintem. Én nem tudom elviselni azt az illatot...:D de lehet, hogy neked tetszene.LOL
2023. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!