Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi szokott lenni nektek?

Mennyi szokott lenni nektek?

Figyelt kérdés

Másnaposan baj ha a nyugalmi pulzusom 80-90 kozott van?

Az nem tul sok? Altalaban 65-70.


Nektek mennyi szokott lenni a nyugalmi meg ha mozogtok ?


2023. márc. 26. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tök normál. Majd hidratálod magad és visszaáll a szokásosra. Amúgy 60-80 között szokott lenni, ebben benne van a mozgásos is.
2023. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan jo a mozgasi pulzusod? Nekem az 90-100 ha eszek akkor is 100

Ha nyugalmi helyzetbe vagyok akkor 60-65

2023. márc. 26. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak ha megyek vhova akkor magasabb, de akkor se mindíg. De volt olyan hogy kocsival siettünk és 90-es volt a pulzus... :D De amíg nem edzek vagy vmi extra nem nagyon megy 90 fölé :) ha evés közbe ilyen magas, akkor izgulsz vagy sietsz vagy ilyesmi, de az még normális hivatalosan, 100-ig :)
2023. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem. Furi mert ugye a nyugalmim alacsony de amugy szokott felugrani.


26 vagyok. Voltam kardiologian egy eve. Nem volt gond.

Vernyomasom 110/65 szokott lenni

2023. márc. 26. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék ha 55-60 között lenne de nem nagyon szokott..:) Ha tényleg nyugi van 60/perc.
2023. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vérnyomásom csak ritkán ennyi, de szokott, ez tökéletes.. :) :p
2023. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat igen.


Csak neha erzem a szivdobogasom meg mar 90 en van azthiszem szivrohamot fogok kapni … Valamiert raparazok a pulzusomra ha kicsit feljebb megy. (Okosóra mutatja ugye)

2023. márc. 26. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod a magas pulzus miatt. Mindenkinek van 90-es pulzusa nap közben..tucatnyi dologtól megemelkedik. Akkor van baj ha nyugalomban jóval száz fölött van tartósan. 100-ig normális, ha időre kell megcsinálni vmit, meleged van, pl meleg vizbe mesz, ha gyorsan beszélsz, röhögögörcsöd van, vagy ha fosnod kell, simán felmegy a pulzusod. De a biciklis futárok is egész nap magasabb pulzustartományban vannak, vagy a pincérek vagy a kertészek.. Aztán nyugalomban lemegy, ez a normális... Aztán van olyan hogy a teendők között nincs időd lepihenni, akkor magasabb átmenetileg..
2023. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ertem koszi!


Lehet az is baj hogy sokat nezegetem

2023. márc. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!