Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok és tapasztaltatok-...

Hallottatok és tapasztaltatok-e már valamit a "Kapcsolatteremtő gyógyítás"róL? (Reconnective healing)

Figyelt kérdés
Így interneten semmi nem különbözteti a többi hasonló energiaadós izétől (én szkeptikus fajta vagyok), de egy olyan komoly ember ajánlotta, akire felnézek. Csak már úgy félek a csalódásoktól, nehezen bízok...
2010. okt. 10. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bovebben kifejtened, hogy mire lennel kivancsi!


En mar tobb evtizede elek ezzel pl.

2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha több évtizede élsz, akkor te fejtesd ki, légyszíves. Én csak annyit tudok, hogy szorongós, magányos vagyok, nyilván testi panaszokkal is. Elég szorongatóan kilátástalannak tűnik az életem, pénzügyi, egészségi, magánéleti válság egy nagy halmaz lett. Valaki ezt a módszert ajánlotta. Azért érdeklődtem, hogy van-e tapasztalat
2010. okt. 10. 10:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ezzel élsz :), elnézést az elírásokért. Tehát, neked van infód ezek szerint, ami nekem hiányzik még :-) Köszi
2010. okt. 10. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!