Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meg lehet rendelni online...

Joe2016 kérdése:

Meg lehet rendelni online Szlovákiában vényköteles gyógyszert? Valaki tudod onnan behozatni akármilyen készítményt

Figyelt kérdés
Nem vagyon tudok most igazolódni mert azt olvastam hogy szlovákiában és Csehország szomszédjának között lehet kapni online rendelhető és nem vényköteles pitacatam nevezetű gyógyszert és nem tudom hogy kamu vagy átverés ha onnan rendelném meg magának,és az lenne kérdésem hogy ti rendeltek onnan valamilyen gyógyszert

#egészség #online #Csehország #Szlovákia #Beszerzés információ #Gyógyszer rendelés külföldről
2023. júl. 4. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Beszerzés
Információ
Online rendelhető
Gyógyszer
Érdeklődés
Külföldi rendelések
1 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2023. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak cégek, akik külföldről hoznak be gyógyszert külön rendelésre. Az egyik a liken lévő. Ettől én rendeltem már és meg is kaptam, igaz, azt Ausztiából hozták. Egy kérdést megér szerintem:

[link]

2023. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!