Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szürkehályog műtét nélküli...

Hosszúhajú kérdése:

Szürkehályog műtét nélküli javításában bármi alternatív tapasztalat?

Figyelt kérdés
igen, tudom hogy műtét kell, igen, tudom hogy rutinműtét igen, mindent tudok ami a nyugati orvoslást illeti. ezért kérdem, bármi tapasztalat ami akármilyen MÁS megoldás, még az se baj ha csak javulás érhető el vele. akupunktúrán keresztül akármi ami nem műtétes, az érdekel!

2023. júl. 5. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A Fekete àfonyához egy brit legenda is kapcsolòdik. A brit pilòtàk màr az elsô vilàghàborù idején is fekete àfonyàt fogyasztottak felderités elôtt, hogy élesebben làssanak. A fekete àfonyànak több rokona is van, amelyek szintén hatàsosak ebbôl a célbòl, ilyen a kék àfonya, nagybogyòs àfonya, tôzegàfonya. Hasonlò vegyûleteket tartalmaz a màlna, szôlô, szilva, vadcseresznye. Ezek a gyûmölcsök kutatàsok àltal bizonyitottan antocianozidokat tartalmaznak, amelyek elôsegitik az éleslàtàst.
2023. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ebbe biztos van valami mert anyunak is áfonyás szemcseppet javasoltak a gyógyszertárban. használja is s jó is - csak nála már nem annyira hatékony - nem az elején van.
2023. júl. 6. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal bajt nem okozol, ha kipróbálod, úgyis kb.1 év a várólista ilyen műtétre. Az áfonya jó elvileg, de sosem próbáltam, szemcsepp is van ilyen valóban. Egyesek szerint meditációval is lehet gyógyulást elérni, van aki a szemtornára esküszik.
2023. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Gondolom lehet lassítani, de a szürke hályog természetéből adódóan gyógyítani nem. Nevéből is sejthető, hogy a szemvidítófűnek például lehet némi hatása, ahogy az áfonyának is, mint azt fentebb írták. Amennyire tudom az áfonya esetén a béta-karotin, az A-vitamin előanyaga okozza a látásjavulást fogyasztáskor. Az A-vitaminnak fontos szerepe van az retina működésében, érzékenységének megtartásában. A látást ezért tényleg javítja, ami ellensúlyozhatja egy ideig a szürke hályog látást akadályozó hatását, de egy bizonyos pont után egyszerűen nem lát át a hályogon az ember. Műtét után viszont a látás helyrehozásában mindkét említett gyógynövény haszons.
2023. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agykontrollos ember hozta helyre a látását a szürkehályog miatt. Kb 3 hónapig jó volt. De aztán mégis meg kellett műteni. Azt mondta az orvos. hogy ilyenkor az agy működése befolyásolható, de a hályog megmarad.
jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. jééééééé!

gyógyító kód jobb

jan. 1. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!