Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valahol láttam/hallottam,...

Valahol láttam/hallottam, hogy ha valaki beveri mondjuk a fejét a feldagadt testrészre nyers húst nyomnak oda. Én ezt kifejezetten undorítónak találtam de azt mondják működik. Tényleg jól bevált módszer ez? Miért pont nyers hússal csinálják?

Figyelt kérdés

#gyógyítás #nyes hús #feldagadt testrész
2023. júl. 7. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább fagyasztott, hideg mivolta miatt gondolnék nyers húst odatenni, nem magáért a hús miatt. Hogy a hideg segít, hogy ne duzzadjon meg annyira, van aki mirelit borsóval borogatja. Az gusztusosabb. Csak fagyási sérülést ne okozzon, én előtte konyharuhába tekerem és úgy nyomom oda, úgy is jól hűt egy darabig.
2023. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyers húst sérülésre rászorítani...nem kicsit veszélyes.

(Azt még sem említem, hogy nekem nem lenne gusztusom utána megfőzni a a húst és megenni)

A nyers hústól olyan fertőzéseket tudsz beszerezni, ami elképesztően veszélyes lehet. Inkább jégkockát tegyél egy zacskóba, konyharuhába tekerd és úgy használd.

2023. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!