Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen ez a Superpatch tapasz?

Milyen ez a Superpatch tapasz?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 06:21
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálunk még csak most kezd elterjedni, egyelőre annyit róla, hogy semmilyen hatóanyag nincs benne, valamilyen nanotechnológiával hat, de szerintem kb. olyan lehet, mint az akkupunktúra, csak nem hatol a bőr alá.
2023. aug. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szuper-tapasz válasza:
Nekem már megérkeztek a tapaszaim, így saját tapasztalataim is vannak. A fájdalomcsillapító (Freedom) tapasz ahhoz képest, hogy semmilyen hatóanyagot nem tartalmaz, 10 percen belül képes enyhíteni közepesen erős fájdalmat. Nincs semmilyen mellékhatása és megfizethető áron kapható. Szerintem óriási siker lesz. A Fájdalomcsillapító tapaszon kívül rendelhető még sok egyéb tapasz, például a Peace (Nyugalom) tapasz ami nekem nagyon bevált.
2023. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy hete használom a PEACE tapaszt, de eddig inkább úgy vettem észre, hogy felerősítette a szorongásom.

Létezhet, hogy eleinte ilyen hatása van, majd elkezdi "gyógyítani" a problémát?

Azt hallottam erről a tapaszról, hogy nem a tünetet kezeli, hanem a kiváltó okot próbálja helyrehozni.

Egyébként nagyon sok jó TAPASZtalatról olvastam, főleg a fájdalomcsillapító (Freedom) tapaszról van nagyon sok pozitív hatás.

Bízom benne, hogy a többi tapasz is hatékonyan fog "gyógyítani".

2023. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van eladó?
2023. szept. 21. 21:23
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Haverom bizniszel vele.
2023. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Küld privátba a kontaktot
2023. szept. 22. 16:55
 7/7 kealani válasza:
2/6 szuper-tapasz válaszára: Hol lehet kipróbálni és hogyan? Visszakapom az árát, ha nem jó? Vagy kapok ingyen próbadarabokat? Mert ha kifizetem és nem válik be, és akkor "így jártam" - az nem kipróbálás. Érdekews amúgy, hogy ha maga a "szuper-tapasz" írja azt, hogy ő már megkapta, és hogy milyen jó, az pont olyan, mint amikor megkérdezzük, hogy miért tévedhetetlen a Biblia: azért, mert a Biblia azt írja saját magáról, hogy tévedhetetlen. Az a néhány terméktapasztalat, ami elérhető, mind a forgalmazók saját elmondásai, semmi tudományos vagy független igazolás nincs mögöttük. És azok a tájékoztató előadások, amelyek elérhetőek, mind az mlm-ről szólnak, tehát mind elfogultak. A super patch, ahogy olvasom és hallom, és már ki is próbáltam, az elmondás szerint úgy működik, hogy egy 10 filléres kis fóliát megvesz az ember kb. 1000 forintért. Erre a fóliára rá van nyomtatva dombornyomással egy ujjlenyomat, amit a bőr beszkennel, és ezzel programot indít az agy felé, amely programmal az agy meggyógyítja a testi-lelki betegségeket. Mint a homeopátia: nincs benna hatóanyag, csak az "információ". A homeopátia hatásfoka 30%, éppen mint a placebóé, tehát nem különbözik a placebótól. A tapasznak vajon milyen a hatásfoka?
febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!