Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valódi vélemények NaturePrime?

Valódi vélemények NaturePrime?

Figyelt kérdés

Azt most ide előre kiírnám hogy tudom hogy ez a cég nagyon teper hogy csak pozitív vélemények létezzenek, ezért ezeket a a made up válaszokat else olvasom



Na és most a lényeg

Anyukám elkezte használni a NaturePrime termékeket. Nekem nem az alternatív gyógyítással van a bajom hanem azzal hogy szuper drága és hosszú távon nem használ és félek hogy csak jobban tönkreteszi a fájó lábát.

Hogyan tudom rá venni hogy ne vegyen részt egy ilyen scamben? Folyamatosan hívogatják, a barátai is használják.

Ha van valakinek releváns tapasztalata könyörgöm ossza meg velem.


A cég pedig legyen annyira humánus hogy legalább ez alá a kérdés alá nem ír fake válaszokat.


Köszönöm mindenkinek



2023. aug. 31. 11:44
 1/1 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy tudod leállítani anyukádat de azt igen, hogy jó magam is vettem sajnos dolixirt és a másik Anesta/?/ sprayt , és megállapítottam, hogy a hűsítő hatásán kivűl valójában semmi igazi hatása nincs. Viszont erőszakosan hivogatnak, azóta , hogy vegyek mert most jó áron van, meg, 3 hónapig használjam mert akkor nőnek vissza a csontocskák, szóval azt hiszik szellemi fogyatékos vagyok,m és hiszek a hülyeségeiknek. Soha többé nem vennék tőlük semmit se. Pedig nekem sincs ellenemre az alternativ gyógyászat ha annak haszna van de igy ez egy humbug.
2023. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!