Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek milyen betegsegre/fajdal...

Kinek milyen betegsegre/fajdalomra irtak tramadolt es milyen szakorvos?

Figyelt kérdés
Nekem terd szalag szakadasra irták fel..meg mindig terd szalad szakadasom van es pokolian faj de nem akarjak ki irni
2023. szept. 4. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Anyunak övsömörre írta fel a háziorvos.
2023. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mamámnak fantomfájásra,amputáció után. Rá is szokott,már remegett érte..
2023. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem PTX-nél adtak ilyet.
2023. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem írták fel, de térdficamkor kaptam egymás után többször is. Imádtam, nagyon euforikus érzést okozott.
2023. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 és fél éve a gasztroenterológián feküdtem bent magas vércukor szinttel és erős hát fájással. Ekkor írták fel a Tamadolt. Először injekcióban kaptam. Amitől hallucinációim voltak, de a fájdalmaim enyhültek. Majd kapszulában kaptam a Tramadolt. Amik szintén csak enyhítik a fájdalmaimat.
2023. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogászati dologra írták fel nekem. Van még belőle bőven
nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os. 5-ös voltam! Nekem meg kevés van. Éppen hogy csak felírták. Napi 2 X 1 szemet írtak fel a tramadolból. De csak éppen hogy csillapítja a fájdalmamat. És ráadásul folyamatosan fáj a gerincem. Igy folyamatosan szednem kell. Ennek már 3 és fél éve. Most is enyhén fáj a gernciem. Úgy hogy nagyon gyenge a Tramadol.
nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Barátom, nem a Tramadol "gyenge", hanem a fájdalmad az ami erős. Másrészt nem csak azért létezik ez a gyógyszer mert "erős", hanem mert más módon hat mint az NSAID-ek és én azért kértem mert ez nem gyilkolja a gyomromat.


Ezen kívül sok gyógyszer kicsit másként működik egyéni adottságok miatt (hatás és mellékhatás tekintetében is).


Sajnálom, hogy ennyire szarban vagy. Nem lehet operálni vagy bármi más megoldás nincs?

nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as válaszírónak! 7-es voltam. Gerincet nem nagyon operálnak. Csak legvégső esetben. Ráadásul olyan helyen fáj a gerincem, ahol akár egy rosszul sikerült műtét és akár végleg le is bénulhatnék. Igy meg azért tudok járni. De az tény hogy erős fájdalmaim vannak.
nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn vesekõre de már rászoktam. 1000mili alatt felkelni sem tudok.2000mili egy teljeslevèl Contramal kell hogy az eredeti hatását èrezzem.
febr. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!