Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Forever Living Products cég...

A Forever Living Products cég tagjának lenni valóban olyan felemelő és megváltoztatja az életem?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki belépett a cégbe, esetleg gyakran használja a termékeit? Számomra gyanúsan hangzik ez a sok ajánlás és dicséret a termékek felől, amelyek áron felül értékeltek gyakran és sokszor a cég olyan dolgokra kényszerít, amit nem tennék meg semmiképp. Pl hogy tokmáljam mindenkire a termékeket. Rosszul csinálok valamit, vagy valóban ilyen rossz ez a cég?

2023. szept. 23. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogja megváltoztatni az életed. :) A termékekből néhányat használtam anno, pl. az Aloe First jó, most nem tudom mennyibe kerül, már régen is drága volt, manapság pedig rengeteg jó minőségű, sokkal olcsóbb aloét tartalmazó terméket lehet kapni, akár külső, akár belső kezelésre, fogyasztásra. MLM üzletnek hívják az ilyet, afféle piramisjáték, az alján lévők az esetek 99,99999%-ban csak buknak az üzleten, vagy max. lesz egy minimális keresetkiegészítésük, miközben elmarnak minden barátot és ismerőst maguk mellől, és minden szabadidejükben ezzel foglalkoznak. A maradék 0,00001% az, akinek van hozzá sales-es vénája, gátlástalansága, pénze, ideje, ismeretségi köre stb., hogy jusson valahová. Nem te leszel az ha már ez a kérdés felmerült benned. :)
2023. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2023. szept. 25. 06:28
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Szia!

A cég nem kényszerít semmire.Csak két mindenkire vonatkozó előírása van: a termékek nem árusíthatók tovább, illetve -a hazai jogszabályoknak is megfelelően- gyógyító hatás a termékeknek nem tulajdonítható.

Ha rossz lenne a cég, a termékek, akkor nem fejlődne, nőne a kereslet ilyen ütemben. Már több mint 45 éve működik és jelenleg már 160 országban érhetők el a termékek, Magyarországon 25 éve.

Próbáld ki a termékeket és ha beválnak, akkor használd.A tapasztalataid alapján el tudod dönteni, hogy más termékekkel összehasonlítva hogy alakul az ár-érték arány.

2023. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer egy régen látott barátom elhívott egy "remek munkalehetőségre" (igen, otthon anyám és párom fogadott melyik mlm cég lesz...) ahol is egy foreveres csajtól meghallgathattam egy nagyon betanult szöveget ami alatt a "a mi fogkrémünkben nincs fluorid, hiszen a fluorid rákot okoz" résznél az agyam kicsekkolt és elhagyta a szobát. Eztuán megkértek hogy lépjek be a facebookomra a céges laptopról és küldjem el 5 ismerősüknek a prospektusukat, majd közölték hogy akkor nekem is embereket kéne toborozni meg vásárolni termékeket hogy ajánlani tudjam. Egy "köszi majd átgondolom" után soha többet nem láttuk egymást.


Amúgy nem rossz dolog az aloe vera, főleg külsőleg segített már nekem bőrirritáción, napégésen, belsőleg is jó állítólag de olcsóbban is kapsz ilyen cuccokat.

2023. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

[szept. 25. 18:15]: "Csak két mindenkire vonatkozó előírása van: a termékek nem árusíthatók tovább, illetve -a hazai jogszabályoknak is megfelelően- gyógyító hatás a termékeknek nem tulajdonítható."

- Valójában nagyon hosszú üzletszabályzat van, de most nem is ez a lényeg. A gond az, hogy bár az üzletszabályzat szerint tényleg nem lenne szabad gyógyító hatást tulajdonítani a löttyöknek, a valóságban az ügynökök mást se csinálnak. Nagyon sunyi dolog az egész.


[okt. 5. 12:27]: "Amúgy nem rossz dolog az aloe vera, főleg külsőleg segített már nekem bőrirritáción, napégésen, belsőleg is jó állítólag de olcsóbban is kapsz ilyen cuccokat." - Belsőleg semmire nem jó az aloe vera. (Sőt, még gyomorrenyheséget is okozhat, ami nem jó dolog, bár önmagában még nem veszélyes.)

2023. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okt.10, 16:15

Köszönöm szépen a te válaszod is!

Valóban, én is utána néztem az Aloevera alkalmazásinak, annak különböző hatásainak és igazat kell adjak. Sőt, mindenben, amit leírtál. Időközben sokat érdeklődtem és egy barátnőm, akivel azt hittem, jóban vagyunk, el kezdte ezeket rám erőltetni...és hiába magyaráztam neki, hogy az én nézeteim másak, emiatt nem szeretném használni a terméket, a végen megsértődött és már nem is beszél velem egyáltalán, mert nem vásároltam :))

2023. okt. 10. 18:07
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

[tegnap 18:07]: "(...) egy barátnőm, akivel azt hittem, jóban vagyunk, el kezdte ezeket rám erőltetni...és hiába magyaráztam neki, hogy az én nézeteim másak, emiatt nem szeretném használni a terméket, a végen megsértődött és már nem is beszél velem egyáltalán, mert nem vásároltam (...)"

- Együttérzek, szomorú dolgok ezek. A családban egy házaspárnál a történet az FLP-vel indult, a nagy álmok hajszolásával, facebookra posztolt sikervideókkal, miközben csak a kapcsolataikat építették le. Ők is erőltették állandóan a termékeket, végül a régi barátaik már a telefont se szerették nekik felvenni. Saját szememmel láttam, hogy hogyan keresték fel az akkor már egyetemet végzett gyerekük volt általános iskolai tanárát azzal, hogy 'de jó volna beszélgetni, régen találkoztunk', majd állítottak be a tanárhoz termékmintákkal (és ez csak egyetlen 10+ éve nem látott ismerős volt, valószínűleg százakat zaklattak hasonlóan, csak nem minden esethez volt szerencsém). Megvásároltak sikerre tanító könyveket, motivációs videókat néztek, sikernapokra jártak. Természetesen a vágyott gazdagság, a passzív jövedelemként, semmittevéssel elért havi 1 millió soha nem jött el. De mindig azt hitték, hogy csak jobban bele kell tanulniuk, hogyan kell a sikert felépíteni. Ennek folyományaként a Szcientológiai Egyház is beszippantotta őket (annak magyarországi prominense, Kasza Tamás sikertanfolyamán keresztül). Ezen a ponton a már felnőtt gyerekeik leültek velük beszélgetni, hogy az egész életvitelük már évek óta nem oké, és az FLP-t még elviselték szó nélkül (bár rosszallták), de a szcientológiánál már muszáj szólniuk. Persze az ember nem szívesen hallgat senkire, aki arra próbálja felhívni a figyelmet, hogy rossz úton jár, miközben az új "barátok", az FLP-ben és a szcientológusoknál is folyamatosan dicsérgetik őket, és pozitív visszajelzéseket adnak. A felnőtt gyerekek így nem tudták szüleiket elgondolkodásra késztetni. A történetnek válás lett a vége, aminek nyilván nem az FLP a fő felelőse. De elképesztő személyiségtorzuláson mentek át körülbelül három év leforgása alatt, és ebben az FLP vaskosan benne volt - nem a termékeivel, hanem a gondolkodásmódjával.


Ismeretlenül is sajnálom a barátnődet.

2023. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!