Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A lúdtalpat meglehet teljesen...

A lúdtalpat meglehet teljesen szüntetni lábtornával?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék venni egy talp betétet, ami konkrétan nekem való, de ez sokára lesz kész.

Én szeretném pár hónapig csinálni a lúdtalp tornát. Sok videóból kiírtam a feladatokat és törekszem mindennap legalább 1x este megcsinálni.


Azonban félek, hogy sose múlik el a lúdtalpam...


Nagyon befele jár a jobb talpam, de igazából a bal is kissé.

Így a tél katasztrófa, mert szinte havonta új csizmàt kellene vennem, mert tönkre teszem, pedig direkt nagyon odafigyelek, hogy erős sarka legyen, nem olyan, amit könnyű elkoptatni, meg ami jól fogja a bokát.

Nyáron szandálba, sportcipőbe nem tűnik fel ez a gondom... és természetesen akkor is kezelni kell ezt.


Van itt olyan, akinek sikerült már "kigyógyulni" a lúdtalpból, befele lépésből??



nov. 26. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhíteni lehet, megszüntetni nem. Népbetegség.
nov. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos örökölhető a dolog, én is a felmenőimtől kaptam. Együtt lehet vele élni. Nekem a betét nem használt, viszont a torna igen.
nov. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem pronális, vagy nem tudom, hogy kell írni, de befelé dőlnek a bokáim. Főleg télen zavar, mert a csizmákban csámpásan járok, ami nem csak esztétikailag nem szép, hanem egy hosszabb séta után nagyon fáj a lábam és egy idő után már nem tudom felvenni az adott csizmát, muszáj újat venni.

Bízok a tornában, most már mindennap fogom erősíteni a lábam, a neten sok videó van.

A torna kikapcsol és legalább egy kicsikét magammal foglalkozom.:)

Remélem nekem is fog javulni a helyzet..

nov. 26. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!