Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyögyteába kerülhet sár?

Gyögyteába kerülhet sár?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem gyermekláncfű gyógyteát, mama gyógynövényei féle és miután megfőztem a pohár alján maradat ilyen sárszerű anyag. Meg nem tudom milyen illata van a gyermekláncfűnek, de ennek a teának szalma/istálló szaga van. Tapasztalt vki már ilyet?

#gyógytea #Mama gyógynövényei
febr. 8. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a kákics gyökér ilyen.Mosás után is maradhat rajt föld .
febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:
A szaga a szárítástól ilyen. Nincs jellegzetes szaga magának a növénynek. A gyökereket, ha nem igényel hámozást, nem lehet teljesen megtisztítani. Legalább is üzemi szintű termelésnél nem fognak minden gyökeret lesúrolni. Bajod nem lesz a sártól, a hatásán nem módosít. Ha nagyon nem akarod így meginni, szűrd le fogyasztás előtt. De az is működik, ha magadnak gyűjtöd, és szárítod, mert akkor meg tudod annyira tisztítani, amennyire neked már jó.
febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!