Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Masszírozó gépet szeretnék a...

Masszírozó gépet szeretnék a szüleimnek vásárolni. Idősek már, gyakran fáj már sok helyen nekik. Anyukámnak visszeres lába van. Milyen tapasztalataitok vannak? Jó ezek, vagy átverés?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 13:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Masszázsmatrac vagy kompressziós masszás gép lábra?
ápr. 6. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyik sem ér semmit. Ami egyedül bevált, az a masszázspisztoly, de azt meg nem igazán ajánlon idősebbeknek. Szerintem ne adj ki ilyen gépekre, hanem fizesd be őket (gyógy)masszázs kúrára
ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyesféle xart dobáltam ki a szüleim halála után. Többek között pl. masszázsfotelt. Szerintem is inkább fizesd be őket rendes masszázsra, vagy vannak kifejezetten jó gyógyfürdők. Pár helyre - ha az állapotuk indokolja -, az orvos (szakorvos vagy háziorvos; sajnos nem tudom pontosan..) beutalót is ad.
ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló véleményen vagyok!
ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kompressziós láb masszőr gép max. Ahogy mondják a többiek, lehet lesz használva párszor de utána nem. Ezen felül mondom mint masszőr, hogy az idősek szövetei, csontjaik stb mások. Már nem olyan erősek. Ezért egy gép, ami nem tudja mit csinál csak csinálja az komoly sérülést tud okozni idősebbeknek. Szóval szerintem egy masszázs bérlet jobban megéri.
ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Meggyőztetek.
ápr. 6. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszérbetegség esetén ott helyileg TILOS masszírozni!!! Máshol is csak akkor szabad, ha nem ellenjavallt! Tehát először reumatológushoz menjen, akinek különböző betegségei vannak és ha nincs ellenjavallat, akkor mehet gyógymasszőrhöz.

Előfordulhat, hogy valamelyik testrészen szabad, máshol tilos - bizonyos betegségek esetén.

ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!