Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Minoxidil segít visszanövesz...

A Minoxidil segít visszanöveszteni a hajat?

Figyelt kérdés

Genetikai hajhullásom van, körülbelül 1 éve vettem észre hogy a homlokom 2 szélén felfelé kicsit kevesebb hajam van.

Ma közölte velem a fodrászom hogy ez valószínűleg genetikai hajhullás, amiben biztos is vagyok mert apámnak is "mikiegér" haja van.

Na most én keresgéltem az interneten, és megtaláltam ezt a "Minoxidil" dolgot, ha én veszek belőle, és elkezdem a kúrát, akkor az visszanöveszti a hajam ott 2 oldalt a homlokomnál?

Kb másfél-2 éve még volt ott hajam rendesen.

Nagyon aggaszt, fiatal vagyok még, csajozni akarok, de félig kopaszon ez nem fog összejönni... már most elég feltűnő. Beültetésre meg nincsen félmillió forintom :(

24/fiú



ápr. 10. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el
ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Akinek megy a csajozás, annak kopaszon is megy.

Akinek nem megy, annak nem a kopaszság miatt nem megy.

Told le, ne legyen olyan foltos kopaszodó.

ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez így van, ez a kor mikor hullani kezd, nem tudsz vele mit csinálni. Told le géppel, ha csajozni akarsz többet ér ha kigyúrod magad, és netán pénzed van, mint a haj. Bruce Willis nek hála, már nem szégyen a tüske haj.
ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Páromnak Ladutit rendeltem és tényleg elkezdett visszanőni a haja kb. két hónap után, pedig ő már nagyon régóta kopaszodik. Nem olcsó, de egy próbát megér.
ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én meg azt mondom, csapj bele. Működik, én is használom, és én is korai huszonéves kopaszodó vagyok. Mondjon mindenki amit akar, de én biztos, hogy nem fogok mikiegér fejjel rohangálni 22 évesen. Főleg, ha az ellenszer pár ezer forint havonta... Mondjuk erre az is rájátszik, hogy a torz fejformám szó szerint ordít a félhosszú hajért. Kopaszon úgy néznék ki, mint egy elbacott Ki Adi Mundi a Star warsból...
tegnapelőtt 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok. De azt viszont kiemelném, hogyha van benti háziállatod (kutya, macska) akkor felejtős, valamint vedd komolyan az óvintézkedéseket, és figyeld a tested reakcióit, mert nem biztos, hogy játék.
tegnapelőtt 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!