Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segíthet a csontkovács?

Segíthet a csontkovács?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú hónapok óta nyakfájással és fülzúgással küzdök, már ku próbáltam szinte mindent, de nem akar javulni. Már nem tudok mit csinálni így hát elgondolkodtam, hogy elmegyek csontkovácshoz, de előtte érdekelne a véleményetek. A videokat amit látok tőlük, tik tokon és egyéb platformokon, hatásosnak tűnnek. Ti szerintetek? 24F.

ápr. 25. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Csontkovácshoz soha!!!

Képzett gyógymasszőr, gyógytornász vagy manuálterapeuta.

Rengeteg olyan sztorit is lehet olvasni hogy a csontkovács miatt valaki örökre lesérült. Az alap anatomiát se tudják.

ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Pont ugy, ahogy az 1-es irja. En sem mennek, hiaba faj a hatam. Hallottam olyat, hogy egy no az "aldasos" kezelese utan lebenult! Hat kosz, de inkabb nem...
ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Rengetegszer voltam már csontkovácsnál (Bakó Tibornál Algyőn). Istentelenül jó volt. Sajnos már az ország másik felébe költöztem. Szívem szerint hoztam volna magammal őt is. 😂 Fantasztikus érzés utána minden porcikámnak. Teljesen felfrissül a test. Attól sose féltem hogy lebénít. Szerintem ennek nincs túl sok valóság alapja.
ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy jo csontkovacs nyilvan tudja az anatomiat es annal meg sokkal tobbet is. Csaladban volt akinek sokeves hatfajasat mulasztotta el egy alkalommal. De tenyleg jot kell keresni, sok a kokler ebben a szakmaban is.
ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem akarsz nyomorékon élni,kerüld őket nagy ívben.
ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon hatásos,sok ismerősömnek segített a fülzúgasban.Persze mint minden szakmában itt is lehetnek koklerek, egyéni döntés,hogy keresel vagy tovább szenvedést. Ez attól függ mennyire tehetséges az adott csontkovács.
ápr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!