Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne kigyógyulni a felfázásból? Legalább egy éve tart nálam, minden hónapban visszaköszön, télen hetente szenvedek vele. Az antibiotikumok nem segítenek semmit, és már unom egy kicsit a dolgot, szerintem érthető :/

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
méz, forró tea, strepsils.
2010. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vörösáfonya tartalmú készítmények.
2010. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valamikor a gimiben a fizika tanáromnak ez volt a vesszőparipája. Főleg, amikor hideg téli napokon látta a lányok majdnem csupasz combját. A fél fizika óra ezzel ment el, hogy sorolta a rengeteg betegséget, amit így össze lehet szedni.

Ugye Te is lány vagy?

2010. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok, de sz@rok a divatra, és 12 hónapból 11ben biztos h semmim sem látszik ki a fejemen kívül a ruhából, max a karjaim XD egyébként is fázós vagyok, már most télikabátban járok :D 20/L
2010. okt. 27. 21:56
 5/11 A kérdező kommentje:
a felfázáom egyébként úgy kezdődött, h -12 fokban beázott a csizmám -.-
2010. okt. 27. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 évig kínlódtam ezzel. Elég volt, ha éjjel álmomban kitakaróztam és máris felfáztam. Úgyhogy tudom milyen rossz. Aztán egy orvosi könyvben olvastam, hogy a legtöbbet az használ, ha ilyenkor sokat iszunk, és így sokat pisilünk - a vizelet kimossa a hólyaghurutot okozó bacikat. Ha jött a felfázás, azonnal literszámra ittam a kamillateát vagy hársfateát. Emellett elkezdtem nagyon odafigyelni arra, hogy sose üljek le hideg felületre, még fa székre se. Ettől kezdve nagyon hamar elmúlt a felfázásom, aztán nem is jelentkezett többet.
2010. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látod, gondoltam, hogy leányzó vagy. A fiuk az ilyen betegséget nem vállalják fől, vagy mindjárt belehalnak. Megpróbálok neked valamit keresni, csak írd meg, kb milyen alkat vagy, és mivel foglalkozol, a nap legnagyobb részében?
2010. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi :) 20 éves vagyok, főiskolán tanulok. sokat gyaloglok még így télen is, szóval jó célpont vagyok a felfázáshoz :/

köszi a tippet, az a baj nagyon keveset iszom, majd odafigyelek ilyenkor a sok folyadékra

2010. okt. 29. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Cickafark

mezei zsurló , medveszőlőlevél, fehér árvacsalán


Ezek nálam bevált gyógynövények, amikor anno. felfáztam alulról.

Egyenlő arányban tettem a teába, és naponta kétszer ittam belőle.

2010. okt. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól fel kell erősíteni az immunrendszeredet h ne fázz fel könnyen és a rengeteg ivás az tényleg fontos.Nagyon jó a grapefruit mag olaj egy természetes antibiotikum nekem nagyon bevált.Ezüst-kolloid tengeri alga kivonat ezek mind-mind nagyon jó kis csodaszerek.Jobbulást.
2010. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!